Akcesoria do pedałów rowerowych

Filtry
Marka
Crank Brothers
Dartmoor
Ergon
Shimano
Sidi
Time
Unior
VP
XLC
Xpedo
Zefal
Cena

Noski do pedałów rowerowych

Noski niegdyś były obowiązkowym wyposażeniem każdego kolarza, który marzył o wysokich miejscach podczas wyścigów. Umożliwiały nie tylko naciskanie na pedały, ale także na podciąganie ich „do góry”. Dokładnie tak jak w przypadku obecnie stosowanych pedałów SPD. Z tą różnicą, że do nosków nie potrzebujemy dedykowanych butów.

Ochraniacze pedałów rowerowych

Ochraniacze pedałów to specjalne nakładki stosowane w celu ochrony pedałów i przedłużenia ich żywotności. Wśród elementów często kupowanych przez naszych klientów są także sprzączki do nosków pedałów, które skutecznie trzymają nogę podczas jazdy na pedałach platformowych.

Części zamienne do pedałów rowerowych

Wśród części zamiennych do pedałów rowerowych największą popularnością cieszą się łożyska, osie i piny. Są to elementy eksploatacyjne, które pozwalają znacząco przedłużyć żywotność naszych ulubionych pedałów.

Narzędzia do ustawiania bloków

Zupełnie inną, lecz równie ciekawą kategorię stanowią narzędzia do ustawiania bloków. Osoby specjalizujące się w ustawianiu pozycji na rowerze doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest ustawienie odpowiedniej pozycji bloku, aby nasze nogi mogły pracować w najbardziej naturalnej i zarazem wydajnej pozycji. Już niewielka różnica rzędu jednego milimetra potrafi znacząco zmienić obciążenie mięśni i ścięgien.

 

Akcesoria do bloków rowerowych to zróżnicowana kategoria, w której znajdziemy wszystko, co potrzebne, aby usprawnić pracę pedałów rowerowych lub przedłużyć ich życie. Zapraszamy do zakupów!

 


 
zamknij [x]