Liczniki rowerowe i pulsometry

Wielu rowerzystów uznaje licznik rowerowy za niezbędny element wyposażenia, dzięki któremu jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować swoje tempo, ilość przejechanych kilometrów, jak również sprawdzać swój puls przy użyciu pulsometru. W naszej szerokiej ofercie znajdują się niezawodne urządzenia, takich producentów jak Cateye czy Sigma Sport. To gwarancja utrzymania równego tempa, jak również precyzyjnego pomiaru różnego rodzaju parametrów w trakcie jazdy.

W ofercie znajdują się liczniki rowerowe przewodowe i bezprzewodowe, a także pulsometry, pozwalające na kontrolę wysiłku i dostosowanie go do swoich założeń treningowych. Zapewniamy, że produkty, które znalazły się w asortymencie sklepu internetowego rowertour.com podają precyzyjne dane i sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej efektywna, a co za tym idzie o wiele przyjemniejsza.

Cena od
do
wybór marki
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]