Licznik rowerowy bezprzewodowy

Licznik rowerowy bezprzewodowy  - to gadżet pozwalający śledzić swoje poczynania i podsumować efektu swojej ciężkiej, a czasem relaksującej pracy. Urządzenie jest wyposażone w funkcje mniej i bardziej przydatne, zależnie od trybu rowerowego. W ofercie znajdą Państwo urządzenia proste o funkcjach podstawowych i zaawansowane z funkcjami wspomagającymi tj. temperatura, kadencja czy czas okrążenia. Dla użytkowników trenujących czy potrzebujących więcej wskazówek treningowych, parametrów jezdnych mamy nawigacje rowerowe zwane komputerami rowerowymi i liczniki z funkcjami pulsometra pozwalający śledzić akcję serca. Urządzenia z funkcjami bardziej zaawansowanymi przydadzą się podczas jazdy w terenie nie znanym, wtenczas ślad GPS poprowadzi nas w oczekiwane miejsce, pomoże zaprojektować trasę podróży lub zgrać ślad z wyścigu i go odtworzyć na wyświetlaczu LCD.

 

Licznik do roweru nie jest obowiązkowym elementem wyposażenia naszego roweru, ale na pewno może okazać się przydatny na trasie. Standardowe funkcje cechujące liczniki rowerowe, to prędkość, dystans i czas przejazdu, dystans całkowity. Przydatne jest również jeśli licznik do roweru wskazuje takie parametry jak: temperatura, maksymalna prędkość, przeciętna prędkość, odliczanie dystansu. Bardziej zaawansowany licznik do roweru będzie z podświetlanym wyświetlaczem i 

będzie posiadał pulsometr. Inne zaawansowane parametry, to: kadencja, wysokość, kompatybilność z urządzeniami takimi jak Smartfone czy Tablet. Warto zwrócić uwagę również na standard ANT+, czy licznik rowerowy jest wodoodporny i czy ma wbudowany GPS.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Marka
Bryton
Cateye
Lezyne
Sigma
VDO
Cena
Ocena klientów
Polskie menu
tak
Funkcja
kadencja
tętno

Jeśli zastanawiamy się czy zaopatrzyć się w licznik przewodowy czy licznik bezprzewodowy, to wszystko zależy od budżetu i oczekiwanych parametrów. Licznik do roweru przewodowy zwykle jest tańszym rozwiązaniem przy średnio-zaawansowanych parametrach jeśli zależy nam na ich prawidłowości i nieomylności ponieważ jest niewrażliwy na zakłócenia. W przypadku jednak bardzo dużej ilości funkcji jedynym rozwiązaniem będzie model bezprzewodowy.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]