Elektronika sportowa

Elektroniczne gadżety sportowe ze wbudowanym pomiarem tętna szybko się rozwijają. Aktualnie każdy producent tej dziedziny dysponuje kilkoma modelami. W rowertour.com oferujemy zegarki z GPS i pomiarem tętna, a także smartbandy. Czy zatem warto kupić zegarek sportowy? Zegarki sportowe z pulsometrem pomagają dostosowywać intensywność treningu do tętna, zawierają statystyki efektywności treningu, są lekkie i kompaktowe, wygodniejsze w użyciu niż telefon. 

 

W zależności od modelu takie elektroniczne gadżety dla sportowców posiadają wiele przydatnych funkcji. W zegarku oczywistą sprawą jest odczyt godziny. Ważne, by wyświetlacz pokazywał ją wyraźnie, najlepiej poprzez większe cyfry, które odczytasz nawet podczas biegu. Czujnik przebytego dystansu należy również do podstawowych składowych naszego sprzętu. Bardziej zaawansowanymi opcjami jest funkcja międzyczasów (przydatna podczas treningu interwałowego), GPS - gdy biegasz w terenie oraz monitoring pracy serca, gdy pragniesz, by trening był efektywny.

 

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą producentów Garmin i Polar, które cechuje wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

 

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Marka
Garmin
Sigma
Cena
Ocena klientów

W tej kategorii  - elektronika dla sportowców - znajdziesz wiele funkcji przydatnych biegaczowi. Zegarek sportowy pozwoli Ci na bieżące monitorowanie swoich postępów i będzie dobrym motywatorem do dalszej pracy. Jako że elektronika sportowa jest ciągle rozwijającym się działem, możemy liczyć na ciągłe nowości i ulepszenia.

 

 

Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszej oferty!

 

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]