Akcesoria i części AXS

Filtry
Marka
SRAM
Cena

Przełączniki AXS

Na początek warto powiedzieć nieco więcej o wspomnianych przełącznikach AXS. Pod tą nazwą kryją się manetki przeznaczone do jazdy na czas oraz niewielkie guziki, które możemy schować w różnych częściach kierownicy, aby w każdym chwycie mieć dostęp do szybciej zmiany przełożeń. Najczęściej stosuje się je w górnym chwycie baranka, a w kierownicach czasowych przy klamkach hamulcowych. Dzięki temu nie trzeba sięgać do lemondki, aby móc szybko zmienić bieg. Przydaje się to szczególnie przy wchodzeniu i wychodzeniu z zakrętów.

Ładowarka AXS

Ładowarka AXS występuje w dwóch wersjach: na jedną baterię oraz na cztery. Łączy się za pomocą klasycznego złącza USB, a na drugim końcu posiada port micro USB. Możemy więc baterię AXS ładować za pomocą ładowarki sieciowej lub np. za pomocą laptopa lub powerbanka. Przy odpowiednim napięciu czas ładowania baterii do pełna wynosi zaledwie około 45 min.

Zestaw montażowy AXS

Zestaw montażowy AXS to zbiór drobnych elementów, za pomocą których możemy przymocować poszczególne elementy napędu AXS do naszego roweru. System bezprzewodowego sterowania przerzutkami SRAM AXS był niezwykłą innowacją, do której bardzo szybko przekonał się kolarski świat. Brak linek i pancerzy, brak konieczności przekładania ich wewnątrz ramy i czysty kokpit to zalety widoczne na pierwszy rzut oka. Natomiast po rozpoczęciu jazdy docenia się szybkość i precyzję działania napędu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów AXS oraz do zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z naszym doświadczonym działem obsługi klienta.

 


zamknij [x]