DRODZY KLIENCI!

 

W związku z bardzo dużą ilością zamówień oraz opóźnieniami w dostawach z powodu COVID-19, wysyłka zamówień może się opóźnić o około 2-3 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Staramy się, aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej.

Abus

Jako niemiecki producent wysokiej klasy systemów bezpieczeństwa firma ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi. Aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w sektorze prywatnym i komercyjnym, firma ABUS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w domu, w podróży oraz bezpieczeństwa obiektów. Na całym świecie grupa zatrudnia około 3000 pracowników.


Początki firmy sięgają roku 1924. August Bremicker i jego synowie założyli w swojej piwnicy w miasteczku Voolmarstein małą fabrykę kłódek. Cztery pokolenia później firma rozrosła się do rozmiarów grupy korporacyjnej o globalnym zasięgu. Przez 85 lat ABUS kieruje się tym samym hasłem: „bezpieczeństwo oparte na jakości”. To nie tylko puste słowa. Marka regularnie zdobywa liczne nagrody za swoje produkty oraz realizację i wdrażanie innowacyjnych koncepcji w zakresie bezpieczeństwa budynków, pomieszczeń, samochodów i rowerów. Nie poprzestaje jednak tylko na zabezpieczeniach. W ofercie znajdziemy także wysokiej klasy kaski rowerowe.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]