Lapierre

Filtry
Cena

404

Drogi Kliencie!

Nie znaleźliśmy produktów spełniających wszystkie Twoje kryteria wyszukiwania. Aby znaleźć interesujący produkt:

  1. Zredukuj ilość zastosowanych filtrów.
  2. Sprawdź, czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  3. Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  4. Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".

 

Dodatkowe informacje:

  1. Dodatkowe filtry wyświetlają się po wybraniu dokładniejszej kategorii.
  2. Być może produkt, którego szukasz, nie posiada na tę chwilę przypisanego filtra.
  3. Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.
  4. Spróbuj poszukać produktu poprzez wyszukiwarkę.

 

lub zobacz:

 

 

Szukasz produktu, a nie ma go w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub napisz!

Jeśli to możliwe postaramy się go dla Ciebie sprowadzić!

 

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach:

pon. - pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 15:00

 

pod numerem telefonu: 52 335 00 41

oraz mail: [email protected]

 

 

Mamy nadzieję, że zarówno zamówione produkty, jak i jakość obsługi spełnią Twoje oczekiwania.

Nasz zespół dokłada najwyższych starań, by zakupy w naszym sklepie stały się czystą przyjemnością!

 


Lapierre rower MTB

Po prawie 70 latach w branży rowerowej marka Lapierre rower nadal traktuje w szczególny sposób. Ponadto firma nieustannie idzie do przodu, wprowadzając innowacje i rozwijając swoje produkty, aby zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Od 1988 roku marka Lapierre sponsoruje kilka konkurencyjnych drużyn MTB, które zdobywają tytuły we wszystkich znaczących zawodach na całym świecie.

 

W sezonie 2003 Lapierre postanowił rozszerzyć zakres swojej działalności. Po podpisaniu 3-letniej umowy z dziesięciokrotnym mistrzem świata w downhillu Nicolasem Vouillozem stworzono specjalną kolekcję rowerów, która była dedykowana specjalnie do freeride i DH w celu uzupełnienia istniejącej oferty rowerów górskich MTB. W 2005 roku firma Lapierre postanowiła skoncentrować się także na działalności eksportowej. Prowadziła swoją dystrybucję w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii i Niemczech. W tym samym czasie Lapierre został głównym partnerem Roc d’Azur, czyli największej międzynarodowej imprezy MTB na świecie z udziałem blisko 16 000 uczestników. W 2006 roku marka Lapierre świętowała swoje huczne 60 urodziny i właśnie z tej okazji wypuściła składany rower górski o nazwie Passport.

Lapierre szosowy

Producent Lapierre szosowy rower potraktował jako następny krok w rozwoju francuskiej marki Gaston'a  Lapierre. Po utrwaleniu wizerunku w świecie kolarstwa górskiego MTB marka Lapierre dzięki konkurencji i technologii postanowiła spróbować tej samej przygody z rowerami szosowymi. Ta aktywność zawsze była bardzo ważnym aspektem kultury firmy, a solidna i ambitna strategia marketingowa została wprowadzona, aby Lapierre osiągnął równie wysoki status jak w kolarstwie górskim. Lapierre wprowadził również całkowicie nową na rynku technologię włókna węglowego. Dzięki temu przełomowemu rozwojowi wprowadzono ramę szosową, która ważyła zaledwie 900 gramów. Chociaż świat kolarski zdaje się często zdominowany przez mężczyzn, marka Lapierre wspierała kobiecą drużynę triathlonu przez wiele lat. 

 

W roku 2002 Lapierre zrobił duży krok naprzód w wyścigach szosowych, podpisując kontrakt z profesjonalnym zespołem kolarskim Française des Jeux. Lapierre można było teraz zobaczyć podczas elitarnych zawodów, w tym w prestiżowym Tour de France. Wyniki były widoczne bardzo szybko, a Lapierre zdobył mistrzostwo Francji za sprawą kolarza grupy FDJ Nicolasa Vogondy. W tym samym czasie inny kolarz Bradley Mc Gee został indywidualnym mistrzem świata w kolarstwie szosowym. Marka Lapierre wprowadziła na rynek nowy, rowerowy program handlowy o francuskiej nazwie „à la carte”.  Ten innowacyjny projekt pozwolił rowerzystom z całego świata wybrać starannie wyselekcjonowane komponenty do swojego roweru szosowego za pomocą inteligentnego konfiguratora on-line. Po montażu we Francji kolarze mogli otrzymać swoje własne spersonalizowane rowery po dwóch tygodniach od złożenia indywidualnego zamówienia u autoryzowanego dealera Lapierre. Program ten okazał się strzałem w dziesiątkę, a kolarze z całej europy mogli cieszyć się indywidualnymi projektami rowerów ze znakiem Lapierre. Lapierre, który jeszcze 50 lat temu produkował zaledwie 6000 rowerów rocznie, obecnie produkuje już ponad 90 000 rowerów w swoich trzech francuskich zakładach produkcyjnych. Francuskie Dijon, czyli miasto, w którym wszystko się zaczęło, wciąż pozostaje sercem rozwoju technologicznego marki Lapierre.

 

Od ponad 60 lat Lapierre łączy innowacje technologiczne, estetykę i dbałość o szczegóły. Jego bogate doświadczenie zdobyte w czasie najważniejszych wyścigów pozwala zaoferować miłośnikom najpiękniejsze i najbardziej wydajne rowery. Niezależnie od tego, czy jeździsz typowo na szosie lub MTB, w bogatej kolekcji Lapierre dostępnej w naszym sklepie rowertour.com znajdziesz rower na miarę swoich możliwości. W kategorii „Lapierre rower” znajdziesz innowacyjne rowery górskie, rowery szosowe, a także rowery miejskie i terenowe. Wszystkie dostępne u nas rowery powstają we Francji, zgodnie z najlepszymi zasadami konstrukcyjnymi obowiązującymi w branży rowerowej. Lapierre tworzy swoje wszystkie rowery, wyposażając je w ramy zarówno z wysokiej jakości aluminium, jak i popularnego włókna węglowego.

 


zamknij [x]