Topeak

Filtry
Cena

Topek – niezwykła historia tajwańskiego producenta

Louis Chuang jest z pewnością jednym z najbardziej nietypowych biznesmenów na Tajwanie. Na wyspie, która słynie z fabryk produkujących na zlecenie zagranicznych twórców z całego świata postanowił założyć własną firmę, której największą zaletą będzie innowacyjność, a nie tania siła robocza. Dzięki temu mniejszy i bardziej zgrany zespół mógł skupić się tylko na tworzeniu. Nie musieli sobie zawracać głowy takimi rzeczami jak procesy produkcyjne, zaopatrzenie w surowce czy pracowników fabryki.

Innowacyjne produkty marki Topeak

Narzędzia Topeak to chyba najbardziej rozpoznawalne produkty tajwańskiego producenta. Klucze dynamometryczne, multitoole czy całe walizki lub skrzynie narzędziowe. Każdy z tych produktów cechuje się starannym wykonaniem, charakterystycznym wyglądem i skutecznym działaniem. Nie bez przyczyny tworzone przez markę Topeak narzędzia często zdobywają ważne wyróżnienia i nagrody.

Torba podsiodłowa Topeak

Jest to kolejny interesujący produkt, który doceni każdy fan bikepackingu. Torba podsiodłowa powinna być lekka, wodoodporna, wytrzymała i pakowna. Jej dużą zaletą jest spust powietrza, który działając jednokierunkowo pozwala usunąć z torby nadmiar zgromadzonego powietrza, aby torba zajmowała jak najmniej miejsca. Ta oraz inne torby Topeak dostępne są w naszym sklepie w najlepszych cenach!

Pompka Topeak

Ciekawa kategoria, w której znajdziemy małe, poręczne, wydajne i łatwe do zamontowania przy rowerze pompki ręczne, znacznie większe podłogowe, które dadzą radę napompować każdą oponę, a dzięki dodatkowemu zbiornikowi w modelach „Booster” poradzą sobie także z kołami pod tubeless. Warto też zwrócić uwagę na modele z cyfrowym manometrem oraz bardzo przydatne szczególnie podczas zawodów pompki na naboje CO2.

Topeak - uchwyt na telefon

Kryjący się pod nazwą RideCase to pokrowiec dopasowany do konkretnego typu i modelu telefonu, który możemy w trwały i bezpieczny sposób przymocować do kierownicy lub mostka roweru. Jeśli dla naszego modelu telefonu nie ma dedykowanego uchwytu możemy kupić uniwersalny Omni RideCase DX, który dzięki elastycznym paskom pasuje do większości standardowych smartfonów.

Topeak czyli top wyposażenie

Na wyżej wymienionych grupach produktów oferta marki Topeak się nie kończy. Wytrzymałe bagażniki, jasne oświetlenie, wygodne stojaki, sakwy, koszyki, lusterka i wiele innych ciekawych akcesoriów marki znajdziecie na rowerour.com Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów Topeak w najlepszych cenach!

 


zamknij [x]