Shimano FC 4703 Tiagra Korba rowerowa szosowa 3x10rz.

415.33 zł
650.90 zł
-36%
Najniższa cena z 30 dni: 415.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EFC4703DX090
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Mechanizm korbowy 10rz. Shimano FC 4703


Shimano to światowy potentat w dziedzinie osprzętu rowerowego oraz części i akcesoriów. Należy do najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych marek w dyscyplinach kolarskich. Shimano od wielu lat cenione jest przede wszystkim za najwyższej jakości osprzęt z kultowych już grup Deore, Deore XT, czy XTR przeznaczonych dla rowerów górskich MTB oraz podzespołów szosowych z grup 105, Ultegra czy Dura ace, obowiązkowych dla każdego pasjonata tej dyscypliny.


 • Producent: Shimano
 • Grupa: Tiagra
 • Model: FC 4703
 • Przeznaczenie: Szosa
 • Przeznaczona do napędów: 3x10
 • Kombinacja tarcz: 50x39x30T
 • Długość ramienia korby: 172.5 mm
 • Rozstaw śrub tarczy: 110 / 74 mm
 • Technologia korby: 2-piece
 • Kompatybilny łańcuch: 10rz
 • Kolor: Czarny


 


Czysty, niezaburzony design

Po pierwszy w historii Tiagra otrzymała wewnętrzne prowadzenie linek, które sprawia, że rower wygląda znacznie dojrzalej i bardziej profesjonalnie. Obok tego kroku  milowego grupa implementowała także technologię ramion korby opartej na cztero-ramiennym pająku. Przełożenia które oferują to szeroki popularny wachlarz dla początkujący kolarzy: z blatami 52-39-36T.  Dużym udogodnieniem jest wspólny rozstaw śrub wynoszący 110/74mm, który daje możliwość dowolnej konfiguracji tarcz, ponieważ wszystkie pasują do danej korby.

Komfortowa i sprawna obsługa
Nowa platforma zmiany przełożeń zapewnia naprawdę bezwysiłkową oraz precyzyjną zmianę biegów. To bardzo istotna cecha, w szczególności dla niedoświadczonych jeszcze kolarzy, którzy nie muszą trudzić się przy przerzucaniu. Nowa TIAGRA 4700 to 10-rzędowa grupa osprzętu oparta o ulepszone klamko-manetki w technologii STI. Wąski i smukły profil dźwigni zapewnia łatwy do nich dostęp z pozycji nad kierownicą oraz gwarantuje świetne wyczucie zmiany biegów przez dowolnego użytkownika niezależnie od budowy ciała. Poza zintegrowaną w jednej obudowie obsługą hamulca i przerzutek, występuje także opcja instant i two-way release w postaci manetki dla prostych kierownic (SL-4700). 

Niezmienna sprawność i godne zaufania działanie
Typowy użytkownik grup osprzętu z przedziału Tiagry przywiązuje na ogół znaczną uwagę do przewidywalności pracy przerzutek i hamulców. Ceni spójność ich pracy oraz niewielkie potrzeby regulacyjne i utrzymaniowe w codziennym użytkowaniu. Nowa Tiagra 4700 zapewnia przemyślany balans pomiędzy zachowaniem, łatwością obsługi i niskimi potrzebami serwisowymi. Nowa tylna przerzutka posiada przeprojektowane prowadzenie pancerza i linki co zapewni precyzyjną oraz długotrwałą łatwość i precyzję zmiany biegów oraz kompatybilność z kasetami nawet o koronkach 34T. Będzie to możliwe w opcji z długim wózkiem. Także hamulce to bardzo wszechstronny koncept, gdyż znakomicie sprawdzają się we wszystkich warunkach, dając zawsze panowanie nad rowerem. W porównaniu do poprzedniej grupy siła hamowania wzrosła o 30% przy jednoczesnej poprawie modulacji hamowania!

Klienci kupili również

zamknij [x]