Jagwire CGX-SL Pancerz linki hamulca MTB / Szosa titanium

14.00 zł
Ilość:
m

Jagwire LEX-SL Pancerz linki hamulca MTB / Szosa titanium


Uniwersalny pancerz linki hamulca Jagwire LEX-SL. Dostępny w różnych kolorach pozwala nadać indywidualny charakter, a co ważniejsze zwiększyć precyzje zmiany przełożeń. Kompatybilne z rowerami górskimi i szosowymi wyposażonymi w osprzęt Shimano, Sram, oraz Campagnolo.


  • Producent: Jagwire
  • Model: LEX-SL
  • Przeznaczenie: Systemy hamulcowe MTB / Szosa, Shimano, Sram, Campagnolo
  • Średnica zewnętrzna pancerza 5mm
  • Długość pancerza 1 m
  • Kolor: Titanium
  • Cena za 1 m
  • Uwaga: zdjęcia są wyłącznie poglądowe.Cechy:


  • Super trwała i odporna na niskie temperatury zewnętrzna warstwa
  • Wewnętrzna rurka o niskich oporach tarcia, wypełniona na całej długości smarem syntetycznymJagwire jest numerem jeden na świecie w produkcji rowerowych części eksploatacyjnych. W ofercie znajdują się m.in. klocki i okładziny hamulca, linki hamulca, i przerzutki, oraz całe kompletne zestawy tych że systemów, a także szereg drobnych części poprawiających działanie, a także wygląd roweru. Szeroki asortyment obejmują także wysokiej klasy narzędzia do serwisowania roweru. Nie bez przyczyny produkty Jagwire znaleźć można w rowerach takich marek jak: Giant, Specialized, Felt, Trek, BMC, Cannondale, Norco, Scott, Globe, KHS, Bianchi, Ridley i setek innych marek międzynarodowych. W ofercie Jagwire znajdziemy klocki hamulcowe tak popularnych producentów hamulców jak m.in. SRAM®, Avid, Shimano®, Formula®, Hope®, Hayes®, Magura®, Promax®, RST®, Tektro® i Rever®. Osoby poszukujące najbardziej zaawansowanych technologii, oraz najbardziej poszukiwanych cech wśród zawodowców powinny zainteresować się wersjami klocków Pro i Pro Extreme które charakteryzują się dodatkowymi korzyściami, takimi jak mniejsza masa oraz zwiększona siła hamowania. Różne style jazdy, a także odmienne warunki wymagają innych klocków hamulcowych. Zaprojektowane aby zapewnić długotrwałą siłę hamowania i dobrą modulację w różnych warunkach. Jagwire oferuje trzy różne typy klocków, które dają najlepsze połączenie materiałów i dają możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji użytkownika. Jagwire dzieli klocki hamulcowe na trzy podstawowe grupy: Mountain Sport, Pro i Pro Extreme.Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem