Kijki Nordic Walking Viking Ruten Pro

79.33 zł
119.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 79.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
650/22/5190/15/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kijki Viking Ruten PRO do Nordic Walking'u o dwusekcyjnej budowie, która zapewnia wysoką stabilność, a także umożliwia dostosowanie odpowiedniej długości do budowy ciała, czy też złożenie do rozmiarów ułatwiających transport. Kijki te zostały wykonane z aluminium 6061, dzięki czemu wyróżniają się wysoką wytrzymałością.


Kijki Viking Ruten PRO posiadają odporny na ścieranie widiowy grot gwarantujący im długą żywotność, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. W dodatku zapewnia doskonałą przyczepność nie tylko na łatwych trasach, ale również na twardych, oblodzonych podłożach. Wygodę podczas wypraw z kijkami zapewniają profilowane rączki oraz mocowane do nich rękawiczki z systemem Clip-On, dzięki któremu można je łatwo odczepić podczas odpoczynku i w łatwy, szybki sposób przyczepić z powrotem. Dodatkowo dzięki zastosowaniu systemu Antishock kijki zyskały doskonałą amortyzację drgań powstających w kontakcie z podłożem oraz odciążają stawy podczas aktywności. Kijki wyróżniają się także rotacyjnym systemem składania, który jest niezwykle szybki i wygodny.


W zestawie znajdują się również osłonki grotu i talerzyki.


Zastosowane technologie


Antishock SystemSystem Antishock - Produkt z wykorzystaniem systemu Antishock, który doskonale amortyzuje drgania i zwiększa bezpieczeństwo podczas używania kijów na niestabilnym terenie.
Clip OnClip On System - Produkt z zastosowaniem systemu Clip-On, który umożliwia swobodne odpinanie piankowej rękawicy od kijka, bez potrzeby zdejmowania jej z dłoni.
Specyfikacja

MarkaVIKING
Kolorczarny-niebieski-limonkowy
Materiał trzonkaaluminium
Materiał uchwytuPP / TPR
Materiał grotuwidiowy
Liczba sekcji2
Średnica16 / 14 mm
Zakres regulacji wysokości85-135 cm
Waga produktu226 g (sztuka)

Klienci kupili również

zamknij [x]