Trenażer Elite Nero

3177.90 zł
Ilość:
szt

Interaktywny trenażer rolkowy Elite Nero ANT+ Bluetooth Smart

Nero jest najlepszym z interaktywnych trenażerów rolkowych Quick-Motion wyposażonym w system pływający. Rolka Elite Nero to połaczenie innowacji Quick-Motion i interaktywności Arion Digital Smart B +.Wykonana niezwykle estetycznie, oraz z należytą starannością Nero posiada wszystkie cechy aby sprostać symulacyjnemu treningowi kolarskiemu. Nero to pierwszy trenażer rolkowy wyposażony w koło zamachowe które zapewnia płynniejszą i bardziej naturalną jazdę.


Specyfikacja trenażera Elite Nero

  • Producent: Elite
  • Seria: Interactiv
  • Model: Nero
  • W zestawie: Trenażer, 12 miesięczna darmowa subskrybcja aplikacji My E-Training


*Aby odebrać subskrypcje do aplikacji należy zarejestrować się na stronie https://redeem.elite-it.com i podać numer seryjny trenażera. Kody aktywacyjne do aplikacji zostaną przesłane przez firmę Elite.


Trenażer pochodzi z oficjalnej dystrybucji Elite i posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.


Interaktywność
Nero to interaktywna rolka, która współpracuje ze wszystkimi rodzajami aplikacji, oprogramowaniami, komputerów i urządzeń (smartfonów i tabletów) z IOS, Androidem, MacOS i Windows. Dostosowując swój opór w oparciu o sesję treningową wykonywaną przez użytkownika. Nero wykorzystuje protokoły komunikacji bezprzewodowej ANT + i Bluetooth, aby natychmiastowo wysyłać wszystkie dane treningowe do programów, aplikacji i oprogramowania. Zdolność do bezprzewodowego komunikowania się z większością dostępnego oprogramowania i aplikacji, pozwala rowerzystom korzystać spośród wyboru szeregu różnych sesji szkoleniowych. Elite sugeruje aplikację My E-Training (12-miesięczny bezpłatny abonament - w zestawie), ponieważ wykorzystuje wiele funkcji, które mogą zadowolić wszystkich rowerzystów, od amatorów  po zawodowców.


System pływający
Nero wykorzystuje wszystko co najlepsze w Quick-Motion. Pływający system ułatwia użytkowanie rolek, ponieważ pochłania nagłe ruchy, typowe dla początkowego braku pewności w treningu na trenażerze rolkowym. Oznacza to, że w ciągu kilku minut nawet mniej doświadczony zawodnik może łatwo przyzwyczaić się do Nero i efektywnie trenować. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]