Trenażer rolkowy Elite Nero

2525.83 zł
3698.90 zł
-32%
Najniższa cena z 30 dni: 2525.83 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0182001
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Nero jest najlepszym z interaktywnych trenażerów rolkowych Quick-Motion wyposażonym w system pływający. Trenażer Elite Nero to połaczenie innowacji Quick-Motion i interaktywności Arion Digital Smart B +. Wykonana niezwykle estetycznie, oraz z należytą starannością Nero posiada wszystkie cechy aby sprostać symulacyjnemu treningowi kolarskiemu. Nero to pierwszy trenażer rolkowy wyposażony w koło zamachowe które zapewnia płynniejszą i bardziej naturalną jazdę.


Specyfikacja

  • Producent: Elite
  • Seria: Interactiv
  • Model: Nero


Zawartość zestawu

  • Trenażer rolkowy Elite Nero
  • 12 miesięczna subskrybcja aplikacji My E-Training


*Aby odebrać subskrypcje do aplikacji należy zarejestrować się na stronie https://redeem.elite-it.com i podać numer seryjny trenażera. Kody aktywacyjne do aplikacji zostaną przesłane przez firmę Elite.


Elite


Interaktywność

Nero to interaktywna rolka, która współpracuje ze wszystkimi rodzajami aplikacji, oprogramowaniami, komputerów i urządzeń (smartfonów i tabletów) z IOS, Androidem, MacOS i Windows. Dostosowując swój opór w oparciu o sesję treningową wykonywaną przez użytkownika. Nero wykorzystuje protokoły komunikacji bezprzewodowej ANT + i Bluetooth, aby natychmiastowo wysyłać wszystkie dane treningowe do programów, aplikacji i oprogramowania.


Zdolność do bezprzewodowego komunikowania się z większością dostępnego oprogramowania i aplikacji, pozwala rowerzystom korzystać spośród wyboru szeregu różnych sesji szkoleniowych. Elite sugeruje aplikację My E-Training (12-miesięczny bezpłatny abonament - w zestawie), ponieważ wykorzystuje wiele funkcji, które mogą zadowolić wszystkich rowerzystów, od amatorów  po zawodowców.


System pływający

Nero wykorzystuje wszystko co najlepsze w Quick-Motion. Pływający system ułatwia użytkowanie rolek, ponieważ pochłania nagłe ruchy, typowe dla początkowego braku pewności w treningu na trenażerze rolkowym. Oznacza to, że w ciągu kilku minut nawet mniej doświadczony zawodnik może łatwo przyzwyczaić się do Nero i efektywnie trenować.


Klienci kupili również

zamknij [x]