Trenażer Elite Qubo Fluid

449.14 zł
1398.90 zł
-68%
Najniższa cena z 30 dni: 398.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0121006
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Trenażer Elite Qubo Fluid to sprzęt do domowego treningu stworzony przez renomowaną markę, która zrewolucjonizowała światowy rynek trenażerów. Model wyróżnia się kompaktową, ale funkcjonalną konstrukcją, która sprawia, że nie potrzebujesz dużo wolnego miejsca w domu, by pozwolić sobie na korzystanie z trenażera.


Elite Qubo Fluid przeznaczony jest na tyle koło. Dysponuje on hydrodynamicznym układem oporowym, który wyposażono w o 100% mocniejszą jednostkę oporu w porównaniu do standardowego systemu, dzięki czemu urządzenie gwarantuje szeroki zakres obciążenia, dobrze oddający doznania, płynące z tradycyjnej jazdy po terenie o zróżnicowanym stopniu trudności. Tak nowoczesne rozwiązanie uzyskano poprzez powiększenie koła zamachowego oraz zanurzenie go całkowicie w oleju, co dało mu wysoki stopień odporności.


Domowy trenażer Elite Qubo Fluid oparty jest na sprawdzonym wzorze ramy, trwałym, wytrzymałym i gwarantującym stabilność podczas użytkowania – nawet w czasie bardzo intensywnych treningów. Rama jest znacznie mocniejsza w porównaniu do sprzętu typu fitness. Co więcej, wielkim atutem konstrukcyjnym Elite Qubo Fluid jest łatwość, z jaką instaluje się na nim rower. Wystarczy przykręcenie osi i gotowe! Masa jednośladu samoistnie dociąży rolkę.


Plusem urządzenia jest także cicha praca. Niskie parametry hałasu osiągnięto poprzez wykorzystanie w trenażerze Elite Qubo Fluid żelowej rolki o zwiększonej średnicy. Jak wykazały testy producenta, taka z pozoru niewielka zmiana ogranicza głośność o 50%, a co więcej zwiększa stabilność opony rowerowej i zmniejsza jej zużycie o 20%! Na co warto zwrócić uwagę - trenażer jest kompatybilny z kołami ze sztywną osią poprzez zastosowanie dodatkowego adaptera Thru Axle.


W komplecie z trenażerem Elite Qubo Fluid mieści się klucz aktywacyjny do aplikacji MyTraining (na 1 miesiąc).Specyfikacja


INFORMACJE

MarkaELITE
Kolorbiały
Interaktywnynie
Direct Drivenie
Regulacja oporuautomatyczna
Rodzaj oporuolejowy
Smartnie
Maksymalne obciążenie120 kg
Waga10 kg
Kompatybilność z kołami20-29"
Kompatybilność ze sztywną osiątak, poprzez zastosowanie dodatkowego zacisku

Klienci kupili również

zamknij [x]