Opona zwijana WTB Raddler TCS LFR 120tpi Dual DNA SG2

199.49 zł
286.90 zł
-30%
Najniższa cena z 30 dni: 199.49 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
W010-0851
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona zwijana WTB Raddler TCS LFS SG2


WTB Raddler to nowa opona szutrowa, która jest bardziej agresywną alternatywą modelu Riddler. Nowy wzór bieżnika ma zwiększoną wysokość klocków i odstępy na całym bieżniku, aby poprawić przyczepność na zakrętach w luźnym terenie. Trwałość oryginalnego wzoru bieżnika Riddlera poprawiono również poprzez zwiększenie powierzchni wszystkich klocków środkowych i pośrednich. Dzięki nazwie modelu opony, która mówi sama za siebie, opona łączy efektywność linii środkowej z krótkimi klockami z przyczepnością wyraźnych zewnętrznych klocków. WTB Raddler to semislick, ale zaprojektowany tak, aby zwiększyć pewność siebie podczas intensywnej jazdy. Ponadto opona została wyposażona w nową warstwę SG2 chroniącą całą powierzchnię, zapewniając nieprzerwaną warstwę ochrony przed przebiciem.

 
 • Producent: WTB
 • Model: Raddler TCS Light Fast Rolling
 • Rozmiar: 700 x 44c
 • Poziom: TCS - 120TPI
 • Opona zwijana w technologii bezdętkowej TCS
 • Przeznaczenie: Cross country, gravel
 • Nawierzchnia: sucha - wilgotna, ubita - luźna
 • Technologie: Dual DNA Compound, Aramidowa linka, SG2
 • Wersja kolorystyczna: Czarna
 • Maksymalne ciśnienie: 25 - 50 PSI (1.7 - 3.5 bar)
 • Waga katalogowa: 547gTechnologie:TCS™ (Tubeless Compatible System) - Opona kompatybilna z systemem bezdętkowym. Jest to rozwiązanie dla kolarzy poszukujących wysokiej jakości, niskiej masy oraz trwałości systemu bezdętkowego dla kół rowerowych. Cechuje go łatwość instalacji ogumienia, radość z jazdy, jak i prostota późniejszej obsługi. Opony TCS są pierwszymi oponami, które uzyskały oficjalną certyfikację Mavica (Mavic UST), która jest potwierdzeniem pełnej kompatybilności pomiędzy uszczelniaczem, oponą a obręczą. Z tym systemem możesz pożegnać się raz na zawsze z kompresorem, łyżkami do opon, jak i przebiciami ogumienia z uwagi na dobicie felgi.


DUAL COMPOUND DNA – To idealne połączenie wydajności, przyczepności i trwałości. Bieżnik środkowy ma twardszą mieszankę gumy, która zapewnia szybsze toczenie i zwiększoną wytrzymałość, podczas gdy boczne ścianki wykonane są z bardziej miękkiej, wolniej odbijającej się gumy, co poprawia kontrolę i przyczepność.


SG2 - Nowa, ultra cienka nylonowa wkładka, która zapewnia ochronę na całej powierzchni opony. Gwarantuje dodatkową ochronę przed przebiciami nie tylko od góry, ale również na bocznych ściankach. Testy laboratoryjne wykazały, że dodanie warstwy ochronnej SG2 zapewnia o 33% lepszą ochronę ściany bocznej i 17% lepszą ochronę korony bieżnika niż standardowa wersja 60TPI bez SG2.

Klienci kupili również

zamknij [x]