Trenażer Elite Suito-T

2099.00 zł
3148.90 zł
-33%
Najniższa cena z 30 dni: 2099.00 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0191004
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

W pełni zmontowany i gotowy do użycia, Elite Suito-T to najnowszy z najlepszych trenażerów interaktywnych marki Elite. Suito-T jest mocny, kompaktowy i potrafi zamienić każdą sesję treningową na rowerze w bardzo przyjemne doświadczenie od początku do końca. Wszystko to dzięki usprawnionej konstrukcji, która zapewnia całkowitą kompatybilność z różnymi modelami rowerów, doskonały poziom mocy symulujący nachylenie do 15% oraz łączność z dowolnym oprogramowaniem i aplikacjami treningowymi na rynku.


Trenażer Elite Suito-T jest również łatwy w przechowywaniu i transporcie dzięki zmniejszonym rozmiarom i zwartej strukturze, dzięki czemu jest idealnym narzędziem treningowym do domu.


Różnice między trenażerem Suito a Suito-T

Suito i Suito-T to dwa jednakowe urządzenia treningowe do użytku w domu, które posiadają takie same parametry techniczne, zarówno jeśli chodzi o ich konstrukcję, jak i elementy elektroniczne.


Jedyną różnicą między nimi jest kasetka z zębatkami, która jest dostępna w przypadku Suito, ale nie ma jej w Suito-T.

Trenażer Elite Suito-TRower zamontowany do trenażera Elite Suito-T

Kompatybilność na najwyższym poziomie

Suito-T to jedna z najlepiej dopasowanych opcji treningowych do użytku w domu. Trenażer jest idealny dla rowerów szosowych, górskich i miejskich, które mają osie z szybkozamykaczem o wymiarze 130-135 x 5 mm oraz przelotową o wymiarze 142 x 12 mm.


Suito-T posiada nową konstrukcję, która jest idealna dla przerzutek z długimi klatkami, które mają większą pojemność na większych 12-rzędowych zestawach zębatek. Dzięki temu, Suito-T jest kompatybilny z 9/10/11-biegowymi zestawami Shimano oraz 12-biegowymi zestawami Shimano szosowymi, 12-biegowymi zestawami Shimano MTB, 9/10/11/12-biegowymi zestawami Campagnolo oraz 12-biegowymi zestawami SRAM NX z piastą kompatybilną z Shimano oraz 12-biegowymi zestawami SRAM.Kompaktowa konstrukcja

Główną cechą trenażera Suito jest niezwykle kompaktowa konstrukcja, która stanowi podstawę jego doskonałej kompatybilności z prawie wszystkimi modelami rowerów na rynku. Składający się z dwóch stalowych sekcji bocznych, trenażer ma smukły, elegancki i cienki profil. Łatwo i wygodnie można przechowywać trenażer w dowolnym miejscu w domu po każdym użyciu, bez martwienia się o zajmowanie zbyt dużej przestrzeni.


Suito ma również praktyczny zintegrowany uchwyt, dzięki czemu można łatwo transportować trenażer w dowolnym czasie, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Uchwyt jest umieszczony w centralnym obszarze w porównaniu do rozkładu masy, w tylnej części znajduje się obszar na przewód zasilający, który chroni złącza i zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.

Kolarz robiący trening z użyciem trenażera Elite Suito-TRower z trenażerem Elite Suito-T i symulatorem Elite Rizer

Połącz swój trenażer z Elite Rizer

Suito-T można stosować z symulatorem podwyższeń Rizer wyposażonym w system sterowania.


Rizer symuluje nachylenia podjazdów o wartości do 20% oraz zjazdów o wartości do -10% poprzez połączenie z wirtualnym oprogramowaniem treningowym, które automatycznie dostosowuje wirtualny kąt nachylenia wyświetlany na ekranie. Aby uzyskać bardziej realistyczne doświadczenie podczas jazdy, Rizer posiada także funkcję sterowania, co pozwala na swobodne obracanie kierownicą podczas jazdy po podjazdach.Bezczujnikowa kadencja

Każdy trenażer domowy Elite natychmiast przesyła dane dotyczące mocy, prędkości i kadencji. Dlatego są naprawdę skutecznymi narzędziami do tworzenia precyzyjnego planu treningowego i odtwarzania roweru szosowego z najwyższą dokładnością. Kadencja jest mierzona przy użyciu praktycznej technologii bezczujnikowej, więc do roweru nie trzeba podłączać żadnych dodatkowych czujników.

Zbliżenie na trenażer Elite Suito-T

Specyfikacja


INFORMACJE

MarkaELITE
Kaseta w zestawienie
Kolorczarny
Interaktywnytak
Koło zamachowe3.5 kg
Maksymalna moc1900 W
Maksymalne nachylenie15%
Napęd bezpośrednitak
Regulacja oporuinteraktywna
Rodzaj oporuelektromagnetyczny
Smarttak
Zwifttak
Waga produktu14.5 kg
Zawartość zestawu

1x Elite Suito-T, 

1 x bębenek Shimano, 

1 x podstawka pod przednie koło, 

12-miesięczna darmowa subskrypcja aplikacji My E-Training na komputer, 

1-miesięczny dostęp do aplikacji Zwift*Aby odebrać subskrypcje do aplikacji należy zarejestrować się na stronie https://redeem.elite-it.com i podać numer seryjny trenażera. Kody aktywacyjne do aplikacji zostaną przesłane przez firmę Elite.

Klienci kupili również

zamknij [x]