Blokada tarczy hamulcowej Kryptonite Kryptolok 6A Alarm

219.64 zł
328.90 zł
-33%
Najniższa cena z 30 dni: 219.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
K004776
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Blokada tarczy hamulcowej marki Kryptonite to poręczne i mobilne zabezpieczenie dla roweru. Model Kryptolok 6A Alarm wyróżnia się dodatkowym zabezpieczeniem w formie głośnego alarmu. Warto również zwrócić uwagę na niezwykle nowoczesny i estetyczny design.


Kryptonite jest wiodącym producentem zabezpieczeń rowerowych. Dzięki innowacyjności rozwiązań, trwałości materiałów i jakości wykonania, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Warto również wspomnieć że Blokada tarczy hamulcowej Kryptonite Kryptolok 6A Alarm objęty jest programem Key Safe i ATPO.


  • Pin o średnicy 6 mm
  • Body wykonane z ciśnieniowo odlewanego cynku
  • Głośność alarmu: 120 dB
  • Elektronika jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi
  • 2 tryby alarmu: uzbrojony i nieuzbrojony (do transportu)
  • 2 klucze ze stali nierdzewnej
  • Bateria CR2 900 mAh (wymienna; wystarcza na około rok użytkowania)Anti Thief Protection Offer

Anti-Thief Protection Offer


Jeśli Twój rower zostanie skradziony w wyniku otwarcia lub wyłamania zapięcia Kryptonite, producent zwróci klientowi podstawowy koszt zakupu pojazdu. ATPO jest ofertą opcjonalną, klient musi się zarejestrować na stronie producenta, aby móc z niej skorzystać! Więcej informacji o znajdziesz tutaj.


Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Lifetime Warranty 


Producent obejmuje dożywotnią gwarancją swoje produkty. Gwarancji podlegają wszystkie wady materiałowe i wykonawcze. Należy pamiętać, że gwarancja jest wyłączna dla pierwotnego użytkownika produktu i jest niezbywalna. Niektóre produkty zawierają ograniczenia gwarancyjne lub jej różne okresy. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.com


Key Safe Program

Key Safe Program


Jeśli zdarzy się, że zgubisz klucze do swojego zabezpieczenia, to Kryptonite oferuje szybką pomoc i wymianę kluczy. Jedynie co musisz zrobić to zarejestrować swoje klucze podając ich numer seryjny. Pierwsze 2 klucze są bezpłatne, kolejne są za dodatkową opłatą. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.comJak wybrać zapięcie KryptoniteSpecyfikacja

MarkaKRYPTONITE
Średnica6 mm
Rozmiar78 x 54 mm
Mocowanie na ramętak
Kolorczarny
Typ zamkana klucz
Stopień bezpieczeństwa wg producenta6/10

Klienci kupili również

zamknij [x]