Trenażer Elite Direto XR-T

2639.54 zł
3798.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 2548.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0171013
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Trenażer Elite Direto XR-T jest zaawansowany technologicznie i stworzony specjalnie po to, aby zapewnić Ci najlepsze warunki do treningu w zaciszu twojego domu. Wykonano go z dużą precyzją oraz przy użyciu najnowszych technologii, które pozwolą zoptymalizować ćwiczenia i uzyskać najlepsze efekty. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia dużą trwałość. Elite Direto XR-T to trenażer, który jest następcą uznanych modeli, takich jak Direto oraz Direto X. Jest w stanie symulować nachylenie do stopnia 24%, a dzięki kompatybilności z podstawką Elite może symulować również zjazdy i pozwala na wykonywanie skrętów kierownicą. Dzięki temu gwarantuje duży realizm i sprawia, że trening nie jest nużący i zapewnia dużą przyjemność oraz pozytywne wrażenia.


Trenażery Elite Direto XR-T wyposażone są w precyzyjny, optyczny czujnik momentu obrotowego, tzw. OTS, który umożliwia dużą dokładność odczytu mocy wynoszącą do ± 1,5%. Komunikacja odbywa się przy użyciu technologii Bluetooth oraz ANT+. To doskonały trenażer rowerowy, który pozwoli Ci na realistyczne, intensywne i efektywne treningi w domu, niezależnie od pogody i sytuacji na zewnątrz.


Różnice między trenażerem Direto XR a Direto XR-T

Direto XR i Direto XR-T to dwa jednakowe urządzenia treningowe do użytku w domu, które posiadają takie same parametry techniczne, zarówno jeśli chodzi o ich konstrukcję, jak i elementy elektroniczne.


Jedyną różnicą między nimi jest kasetka z zębatkami, która jest dostępna w przypadku Direto XR, ale nie ma jej w Direto XR-T.

Trenażer Elite Direto XR-TKolarz trenujący na trenażerze Elite Direto XR-T

Miernik mocy zintegrowany z trenażerem

To, co wyróżnia trenażery domowe Elite - Direto XR i Direto XR-T, to ich niezwykła dokładność, którą zapewnia zintegrowany miernik mocy OTS (Optical Torque Sensor).


Dzięki miernikowi mocy trenażery te pozwalają na precyzyjny pomiar mocy wyjściowej podczas treningów z dokładnością do +/- 1,5%. Jest to jedna z najwyższych dokładności wśród dostępnych na rynku trenażerów domowych.Symulacja najwyższych wzniesień

Direto XR-T to innowacyjny trenażer do użytku domowego, który charakteryzuje się automatycznym dostosowaniem oporu podczas ćwiczeń. W przeciwieństwie do wcześniejszych modeli Direto, nowy model posiada większe koło zamachowe oraz symuluje wzniesienia nawet do 24%, co przyczynia się do uzyskania lepszych wyników podczas treningów o wysokiej intensywności.


Wraz z Direto XR-T otrzymujesz dostęp do różnych wykresów treningowych, testów sprawnościowych, a także możliwość wykonywania powtórzeń i sprintów z maksymalną mocą.

Jazda na Direto XR i aplikacja do treninguRower z trenażerem Elite Direto XR-T i symulatorem Elite Rizer

Połącz swój trenażer Direto XR-T z Elite Rizer

Direto XR-T można stosować z symulatorem podwyższeń Rizer wyposażonym w system sterowania.


Rizer symuluje nachylenia podjazdów o wartości do 20% oraz zjazdów o wartości do -10% poprzez połączenie z wirtualnym oprogramowaniem treningowym, które automatycznie dostosowuje wirtualny kąt nachylenia wyświetlany na ekranie. Aby uzyskać bardziej realistyczne doświadczenie podczas jazdy, Rizer posiada także funkcję sterowania, co pozwala na swobodne obracanie kierownicą podczas jazdy po podjazdach.Kompatybilność na najwyższym poziomie

Direto XR-T to jedna z najlepiej dopasowanych opcji treningowych do użytku w domu. Trenażer jest idealny dla rowerów szosowych, górskich i miejskich, które mają osie z szybkozamykaczem o wymiarze 130-135 x 5 mm oraz przelotową o wymiarze 142 x 12 mm.


Direto XR-T posiada nową konstrukcję, która jest idealna dla przerzutek z długimi klatkami, które mają większą pojemność na większych 12-rzędowych zestawach zębatek. Dzięki temu, Direto jest kompatybilny z 9/10/11-biegowymi zestawami Shimano oraz 12-biegowymi zestawami Shimano szosowymi, 12-biegowymi zestawami Shimano MTB, 9/10/11/12-biegowymi zestawami Campagnolo oraz 12-biegowymi zestawami SRAM NX z piastą kompatybilną z Shimano oraz 12-biegowymi zestawami SRAM.

Zbliżenie na trenażer Elite Direto XR-T
Specyfikacja


INFORMACJE

MarkaELITE
Kaseta w zestawienie
Kolorczarny
Interaktywnytak
Koło zamachowe5.1 kg
Maksymalna moc2300 W
Maksymalne nachylenie24%
Napęd bezpośrednitak
Regulacja oporuinteraktywna
Rodzaj oporuelektromagnetyczny
Smarttak
Zwifttak
Waga produktub.d.
Zawartość zestawu

1 x Elite Direto XR-T,

1 x Podstawka pod przednie koło,

1 x Szybkozamykacz,

1 x Zasilacz,

1 x Adaptery do sztywnej osi (5x130-135 mm, 12x142 mm),

1 x 12-miesięczna darmowa subskrypcja aplikacji My E-Training na komputer.


Klienci kupili również

zamknij [x]