Opona Continental Grand Prix 5000 zwijana

239.82 zł
334.90 zł
-28%
Najniższa cena z 30 dni: 239.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0101622
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona Continental Grand Prix 5000


Opona Continental Grand Prix 5000 jest następcą doskonale znanej opony Grand Prix 4000. W nowym modelu poprawie uległo szereg parametrów, takich jak m.in. zwiększony komfort, mniejszy opór toczenia, lepsza ochrona natyprzebiciowa, czy też mniejsza waga, wszystko po to, by osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności. Opony szosowe Grand Prix 5000 dostępne są w różnych rozmiarach i szerokościach. Grand Prix 5000 to perfekcyjna opona na zawody jak i długie trasy.

  • Producent: Continental
  • Model: Grand Prix 5000
  • Rozmiar: 27,5” 650x28 B, ETRTO (584-28)
  • Wersja wykonania: Zwijana, Vectran Braker, Black Chili, Active Comfort Technology, Lazer Grip
  • Mieszanka gumy: Black Chili
  • Wersja kolorystyczna: Czarna
  • Maksymalne ciśnienie: 8.0 bar (116 PSI)
  • Oplot: 3/330 TPI
  • Waga: 230gTechnologie:


Technologia antyprzebiciowa Vectran™ - Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.


BlackChili Compound - BlackChili to unikalna mieszanka gumowa, produkowana tylko w Niemczech, która zrewolucjonizowała opony rowerowe! Zastosowana w oponach z górnej półki BlackChili Compound to kompromis pomiędzy przyczepnością, a oporem toczenia. Liczne zwycięstwa w testach dowodzą wymiernych korzyści. Najnowsze związki polimerów, mikroskopijne cząstki sadzy i optymalne wypełniacze gwarantują unikalne działanie – od opon downhillowych do szosowych! BlackChili Compound zmniejsza o 26% opory toczenia i zapewnia o 30% lepszą przyczepność niż mieszanki krzemianowe. Opony z BlackChili charakteryzuje również większy przebieg oraz, co jest rzadko spotykane w oponach z zaawansowanymi mieszankami, ich właściwości są niezmienne od pierwszego do ostatniego kilometra.


Actice Comfort Technology - Osadzona w konstrukcji opony technologia Aciv Comfort pochłania wibracje, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.


Lazer Grip - Specjalnie ukształtowana struktura bocznego profilu opony zapewnia doskonałą przyczepność podczas pokonywania zakrętów.Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji opon rowerowych Continental nie ma sobie równych w tej branży. Poza tym Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych prowadzącym produkcję w Niemczech. Firma przez pierwszy okres swej działalności produkowała pełne opony do rowerów oraz automobili. W 1892 r. firma Continental jako pierwsza niemiecka firma rozpoczęła produkcję rowerowych opon dętkowych, w roku 1898 rozpoczęto produkcje dętkowych opon samochodowych.

zamknij [x]