Trenażer Saris Fluid 2

449.14 zł
1642.90 zł
-73%
Najniższa cena z 30 dni: 449.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
DWZ-9904T
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Trenażer Saris Fluid 2 to urządzenie pozwalające na przeprowadzanie efektywnych, domowych sesji treningowych. Bogate doświadczenie producenta pozwoliło na tworzenie modelu, który charakteryzuje się solidną, trwałą konstrukcją, a do tego jest bardzo prosty w montażu i kompaktowy. Jeżeli szukasz trenażera rowerowego niezwykle funkcjonalnego w doskonałym stosunku jakości do ceny – Saris Fluid 2 będzie wyborem idealnym!


Produkt należy do grupy tzw. trenażerów na tylne koło. Ponadto to pierwszy na świecie model hydrauliczny ze wzrastającym oporem wraz z rosnącą prędkością pedałowania, co czyni go naprawdę wyjątkową konstrukcją. Za sprawą innowacyjnej technologii możesz dostosować obciążenie zależnie od swoich preferencji – zarówno oddające rekreacyjną przejażdżkę, jak i trasę pełną podjazdów. Opór reguluje się poprzez zmianę biegów w rowerze – intuicyjnie i prosto – tak jak podczas jazdy poza domem.


Wielkimi atutami trenażera Saris Fluid 2 są również zastosowane w nim rozwiązania konstrukcyjne. Opatentowany wirnik optymalnie chłodzi urządzenie, dzięki czemu opór nie będzie wahał się nawet w czasie długiego i intensywnego treningu. Ponadto zastosowane w trenażerze duże koło zamachowe gwarantuje wysoką inercję, a co za tym idzie, płynność jazdy.


Trenażer domowy Saris Fluid 2 korzysta z regulowanych nóżek ułatwiających jego rozstawianie. Na czas przechowywania i transportu urządzenia można je swobodnie złożyć, co na pewno docenią osoby dysponujące ograniczoną przestrzenią.


Saris Fluid 2 po sparowaniu z czujnikiem prędkości lub kadencji jest kompatybilny z najpopularniejszymi aplikacjami treningowymi m.in. Zwiftem. W zestawie wraz z trenażerem mieści się szybkozamykacz QR. Warto wspomnieć, że trenażer Saris Fluid 2 kompatybilny jest z rowerami ze sztywną osią - dzięki zastosowaniu adaptera dostępnego osobno. Trenażer fabrycznie dostosowano do rowerów z kołami 27- i 29-calowymi (o szerokości do 1,5"). Produkt do prawidłowego działania wymaga opony dostosowanej pod trenażer.Specyfikacja


INFORMACJE

MarkaSARIS
Kolorczarny
Interaktywnynie
Direct Drivenie
Regulacja oporuręczna
Rodzaj oporuolejowy
Smartnie
Maksymalne obciążenie130 kg
Poziom hałasu69 dB przy 30 km/h
Kompatybilność z kołami650b, 700c, 27.5" (2.00" szerokość), 29" (1.50" szerokość / bez bieżnika)
Kompatybilność z Thru Axletak, poprzez zastosowanie adaptera
Zawartość zestawu

1 x Trenażer Saris Fluid 2 Smart

1 x Szybkozamykacz QR 


Klienci kupili również

zamknij [x]