Kijki Nordic Walking Viking Valo Pro

98.33 zł
149.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 98.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
650/23/8720/09/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kijki Viking Valo PRO do Nordic Walking'u zostały wykonane z aluminium 7075, dzięki któremu wyróżniają się niezwykle wysoką wytrzymałością. Kijki posiadają odporny na ścieranie widiowy grot gwarantujący im długą żywotność, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. W dodatku zapewnia doskonałą przyczepność nie tylko na łatwych trasach, ale również na twardych, oblodzonych podłożach.


Wygodę podczas długich wypraw z kijkami zapewnia profilowana rączka z pianki EVA oraz mocowane do niej rękawiczki z systemem Clip-On, dzięki któremu można je łatwo odczepić podczas odpoczynku i w łatwy, szybki sposób przyczepić z powrotem. Trzonki kijków Viking Valo PRO zostały wzbogacone o odblaskowe elementy, dzięki którym wszelkie wyprawy w warunkach słabej widoczności stają się o wiele bezpieczniejsze.


W zestawie znajdują się również osłonki grotu i talerzyki.Zastosowane technologie


Fast-Lock SystemFast-Lock System - Produkt z zastosowaniem technologii Fast-Lock System, która pozwala w łatwy i szybki sposób wyregulować wysokość kija trekkingowego lub Nordic Walking dzięki wykorzystaniu praktycznych klamr.
Reflective ElementsElementy odblaskowe - Produkt wyposażony w elementy odblaskowe, które poprawiają bezpieczeństwo podczas wykonywania aktywności fizycznych w warunkach słabej widoczności.
Clip OnClip On System - Produkt z zastosowaniem systemu Clip-On, który umożliwia swobodne odpinanie piankowej rękawicy od kijka, bez potrzeby zdejmowania jej z dłoni.
Specyfikacja

MarkaVIKING
Kolorczarny
Materiał trzonkaaluminium
Materiał uchwytuPP / pianka EVA
Materiał grotuwidiowy
Liczba sekcji2
Średnica16 / 14 mm
Zakres regulacji wysokości83-135 cm
Waga produktub.d.
zamknij [x]