Adapter do montażu bagażnika Thule SquareBar 2 szt.

41.22 zł
48.90 zł
-16%
Najniższa cena z 30 dni: 41.22 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
889705
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Adapter do bagażnika Thule SquareBar

 

Adapter Thule SquareBar jest przeznaczony do montażu bagażników sprzętu zimowego oraz wodnego na czworokątnych belkach. W zestawie znajdują się 2 sztuki adaptera.

 

  • Producent: Thule
  • Model: SquareBar
  • Zestaw zawiera 2 sztuki adaptera

 

 

Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom Thule Polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą jakością bagażników Thule. Kompleksowa oferta zawiera topowe uchwyty dachowe na rower, bagażniki na hak, na klapę auta, czy boxy dachowe. Obok roweru, dzięki rozwiązaniom Thule, niezwykle łatwo i stylowo przewieziemy również sportowy sprzęt wodny i zimowy, co umożliwi bagażnik na narty. Wśród nowości znajdziemy innowacyjny bagażnik dachowy z montażem roweru za ramę Thule Proride 591 lub Freeride 532. Bagażniki Thule wraz z kompleksową ofertą akcesoriów montażowych, pozwolą zawsze na bezpieczny dla auta i roweru jego montaż w transporcie. Możliwość montażu w naszym punkcie serwisowym Thule Bydgoszcz przy ul. Łużyckiej 27.

 

 

Produkty marki Thule w ofercie objęte są pełną dwu-letnią gwarancją producenta na wady materiałowe i wykonania. Kupując w sklepie rowertour.com masz pewność, że zakupiłeś oryginalny produkt, z oficjalnej polskiej dystrybucji Thule.

 

 

 

 

 

 

 

Klienci kupili również

zamknij [x]