Okulary Rudy Project Magnus ImpactX Photochromic 2 Black czarne

729.93 zł
960.00 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni: 729.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP7573060000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Magnus

Magnus marki Rudy Project to doskonałe okulary dla sportowców o większym obwodzie głowy. Okulary zostały wykonane z wysokowydajnego poliamidu, który nadaje im wyjątkową trwałość przy zachowaniu odpowiedniej lekkości i elastyczności. Rudy Project Magnus zostały wyposażone w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują transmisję światła na poziomie 74%-9% i filtr kategorii 1/3 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary wyposażono w regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Okulary posiadają także system kontroli wentylacji, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega zaparowywaniu. Rudy Project Magnus pozwalają także na szybką wymianę soczewek. Dzięki temu możesz z łatwością wymienić je według własnych upodobań wybierając odpowiadający rozmiar i rodzaj.

 

 • Producent: Rudy Project
 • Model: Magnus
 • Aktywność: bieganie
 • Typ soczewki: ImpactX Photochromic 2
 • Kolor soczewki: Black
 • Kolor oprawek: czarny
 • Transmisja światła: 74%-9%
 • Kategoria filtra: 1/3
 • Waga: 29 g

 

 

Cechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek,
 • Stylowy design oprawek,
 • Wygodna, lekka konstrukcja oprawek.

 

Technologie:

 

REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.
REGULOWANE ZAUSZNIKI -Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.
KOMFORTOWE DOPASOWANIE - Okulary są wyposażone w inteligentne rozwiązania zapewniające komfortowe dopasowanie dzięki możliwości regulacji. Wyróżniają się bardzo ergonomicznym designem. 
KONTROLOWANA WENTYLACJA - Okulary posiadają system kontroli wentylacji. Otwory wentylacyjne zostały umieszczone na czubkach skroni, przedniej części obudowy i soczewce, aby poprawić cyrkulację powietrza, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność aerodynamiczną. Dzięki temu rozwiązaniu masz zapewnioną doskonałą widoczność i nie musisz się już martwić zaparowywaniem okularów.
SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.
 

 

Soczewki ImpaxtX

 

Soczewki ImpactX są dożywotnio niezniszczalne. Ich molekularne półsztywne właściwości zapewniają unikalne zarządzanie światłem i niezrównaną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Wystawione na jasne światło soczewki ImpactX przyciemniają się w ciągu kilku sekund i osiągają ustalony kolor z początkowego stanu przezroczystości. Nietłukące się soczewki ImpactX poprawiają kontrast, poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie głębi. Soczewki ImpactX są o 16% lżejsze niż CR-39 i o 10% lżejsze niż poliwęglan; charakteryzują się niższym naprężeniem wewnętrznym i dyspersją chromatyczną niż poliwęglan, co skutkuje ostrzejszym obrazem, wyższą rozdzielczością i zapewnia większy komfort wizualny.

 

Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.

 

Klienci kupili również

zamknij [x]