Gogle narciarskie Rudy Project Spincut ImpactX Laser Purple czarne

749.93 zł
980.00 zł
-23%
Najniższa cena z 30 dni: 749.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
MK2175660000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gogle narciarskie Rudy Project Spincut


Gogle Spincut marki Rudy Project to doskonały produkt dla miłośników sportów narciarskich. Gogle narciarskie Spincut zostały wyposażone w soczewki ImpactX produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują one transmisję światła na poziomie 48%-8% i filtr kategorii 1/3 zapewniający ochronę przed słońcem. Soczewki posiadają specjalną powłokę przeciwmgielną i minimalizuje problemy związane z zaparowywaniem dzięki specjalnym wewnętrznym kanałom. Zastosowana geometria Spincut Over the Glass (OTG) łączy w sobie maksymalną funkcjonalność ze stylem i doskonałą ochroną oczu dzięki panoramicznym soczewkom. Wyjątkowo szeroka konstrukcja OTG minimalizuje nacisk na skronie i umożliwia wygodne używanie okularów z goglami. Dzięki temu gogle doskonale sprawdzają się dla osób noszących okulary korekcyjne. Rudy Project Spincut są kompatybilne z wkładką optyczną Rudy Project RX.


  • Producent: Rudy Project
  • Model: Spincut
  • Typ soczewki: ImpactX
  • Kolor soczewki: Photochromic 2 Laser Purple
  • Transmisja światła: 48%-8%
  • Kategoria filtra: 1/3
  • Kolor: czarnySoczewki ImpaxtX


Soczewki ImpactX są dożywotnio niezniszczalne. Ich molekularne półsztywne właściwości zapewniają unikalne zarządzanie światłem i niezrównaną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Wystawione na jasne światło soczewki ImpactX przyciemniają się w ciągu kilku sekund i osiągają ustalony kolor z początkowego stanu przezroczystości. Nietłukące się soczewki ImpactX poprawiają kontrast, poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie głębi. Soczewki ImpactX są o 16% lżejsze niż CR-39 i o 10% lżejsze niż poliwęglan; charakteryzują się niższym naprężeniem wewnętrznym i dyspersją chromatyczną niż poliwęglan, co skutkuje ostrzejszym obrazem, wyższą rozdzielczością i zapewnia większy komfort wizualny.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.

zamknij [x]