Opona Continental Grand Prix 5000 zwijana

214.14 zł
334.90 zł
-36%
Najniższa cena z 30 dni: 214.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0101895
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona Continental Grand Prix 5000

Continental Grand Prix 5000 to wszechstronna opona szosowa, która oferuje zupełnie nowy poziom wydajności. Dzięki zastosowaniu gumowej mieszanki BlackChili, opona cechuje się mniejszymi oporami toczenia oraz lepszą przyczepnością niż opony wykonane z zastosowaniem mieszanek krzemianowych. Z kolei za sprawą technologii Aciv Comfort, która doskonale absorbuje wibracje, opona oferuje płynniejszą i bardziej komfortową jazdę. W dodatku Grand Prix 5000 charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na rozdarcia oraz przebicia. Odpowiednio przemyślana struktura bocznego profilu sprawia, że opona wyróżnia się świetną przyczepnością podczas pokonywania zakrętów.  • Producent: Continental
  • Model: Grand Prix 5000
  • Rozmiar: 700 x 25C
  • ETRTO: 25-622
  • Wersja: zwijana
  • Oplot: 3/330 TPI
  • Ciśnienie robocze: 123 PSI
  • Waga: 230g
  • Kolor: czarny

Technologia antyprzebiciowa Vectran™ - Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.Active Comfort - Osadzona w konstrukcji opony technologia Aciv Comfort pochłania wibracje, dzięki czemu jazda jest znacznie płynniejsza i bardziej komfortowa.BlackChili Compound - BlackChili to unikalna mieszanka gumowa, produkowana tylko w Niemczech, która zrewolucjonizowała opony rowerowe. Zastosowana w oponach z górnej półki BlackChili Compound to kompromis pomiędzy przyczepnością, a oporem toczenia. Liczne zwycięstwa w testach dowodzą wymiernych korzyści. Najnowsze związki polimerów, mikroskopijne cząstki sadzy i optymalne wypełniacze gwarantują unikalne działanie – od opon downhillowych do szosowych! BlackChili Compound zmniejsza o 26 % opory toczenia i zapewnia o 30% lepszą przyczepność niż mieszanki krzemianowe. Opony z BlackChili charakteryzuje również większy przebieg oraz, co jest rzadko spotykane w oponach z zaawansowanymi mieszankami, ich właściwości są niezmienne od pierwszego do ostatniego kilometra.Lazer Grip - Specjalnie ukształtowana struktura bocznego profilu opony zapewnia doskonałą przyczepność podczas pokonywania zakrętów.


Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji opon rowerowych Continental nie ma sobie równych w tej branży. Poza tym Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych prowadzącym produkcję w Niemczech. Firma przez pierwszy okres swej działalności produkowała pełne opony do rowerów oraz automobili. W 1892 r. firma Continental jako pierwsza niemiecka firma rozpoczęła produkcję rowerowych opon dętkowych, w roku 1898 rozpoczęto produkcje dętkowych opon samochodowych.

Klienci kupili również

zamknij [x]