Trenażer Elite Justo

3463.00 zł
4698.90 zł
-26%
Najniższa cena z 30 dni: 3463.00 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0211001
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Nowy model interaktywnego trenażera - Justo jest teraz bardziej wydajny, przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiarów. Cichszy, precyzyjniejszy w pomiarach, zapewniający realistyczniejsze odczucia z jazdy, to tylko jedne z wielu udoskonaleń wprowadzonych do trenażera Justo.


Możliwość podłączenia ZWIFT, TrainerRoad i innych aplikacji urozmaicających trening, podwójne połączenie bezprzewodowe Bluetooth pozwala na dodanie czujników HR i kadencji, a później prześle wszystkie dane jako jeden sygnał, jest to szczególnie przydatne gdy użytkownik korzysta z większej ilości urządzeń i brakuje mu kanałów łączności.


Justo po wyjęciu z pudełka jest już całkowicie złożony, wystarczy podłączyć resztę rowerowego osprzętu i podłączyć do zasilania, trenażer sam wykonuje kalibrację podczas treningów, co zapewnia pewny i dokładny odczyt mocy bez ingerencji użytkownika.


Maksymalna precyzja ze wbudowanym miernikiem mocy

Justo dokładnie analizuje dostarczaną moc za pomocą wbudowanego sensora mocy, zwanego OTS (Optical Torque Sensor).

Za sprawą tego zaawansowanego sensora, urządzenie błyskawicznie rejestruje moc przyłożoną do pedałów z imponującą dokładnością mniejszą niż 1%.


Poza podniesioną precyzją, Justo wprowadza unikatowe ulepszenia w trybie ERG, w tym funkcję "Easy Start", która sprawia, że rozpoczęcie lub powrót do treningu po krótkiej przerwie staje się łatwiejsze. Kiedy koło zamachowe zatrzymuje się, ten innowacyjny mechanizm tymczasowo neutralizuje opór, aż zaczniemy pedałować, dając nam chwilę na przygotowanie się przed przywróceniem wcześniej ustalonego oporu treningowego.

Trenażer Elite JustoDziałanie Rizera wraz z trenażerem Elite Justo

Nachylenie do 24%

Justo potrafi samodzielnie dostosować opór w trakcie twojego treningu, osiągając imponujące nachylenie aż do 24%. Udoskonal swoje zdolności wspinaczkowe dzięki trenażerowi do użytku domowego, który zapewni realistyczne doznania, atrakcyjność oraz wciągające doświadczenie nawet w trakcie najbardziej wymagających wzniesień.


Urządzenie współpracuje także z Rizerem, który jest również do kupienia w naszym sklepie. Pozwala on przechylać Twój rower w górę aż do +20% i w dół do -10%, co daje wrażenie jazdy w terenie takim jak Mont Ventoux.Dual Channel Bluetooth i Bridge

Justo posiada funkcję dwóch kanałów Bluetooth, umożliwiając jednoczesne łączenie się z dwiema urządzeniami na Bluetooth®, na przykład z komputerem rowerowym w trakcie korzystania z aplikacji treningowej.


Nowo wprowadzone opcje Cardio Bridge i Cadence Bridge dają możliwość łączenia z trenażerem monitora pracy serca czy czujnika kadencji podczas używania aplikacji do treningu. Trenażer w tym przypadku działa jako pośrednik, przesyłając Twoje informacje do protokołów FE-C ANT+ oraz FTMS BLE. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla pewnych systemów, takich jak Apple TV, które mogą obsłużyć jedynie dwa czujniki Bluetooth Smart w tym samym czasie.


Co więcej, Justo oferuje możliwość stworzenia "wirtualnego" monitora tętna dla tych, którzy używają aplikacji nieobsługujących protokołu ich obecnego monitora tętna - na przykład, kiedy masz monitor tętna Bluetooth®, a używasz urządzenia ANT+. W tej sytuacji Justo dostosowuje się do potrzeb, przekształcając protokół i przesyłając dane z monitora tętna bezpośrednio do Twojej aplikacji.

Trenażer Justo z zamontowanym rowerem i akcesoriamiKapa obudowy trenażera Justo z bliska

Tryb Stand-alone

Justo wprowadza dwa nowe, samodzielne tryby użytkowania trenażera, które umożliwiają korzystanie z niego nawet wtedy, gdy nie jest on podłączony do oprogramowania lub nie jest wpięty do źródła zasilania.


Jeśli jest podłączony, ale nie jest połączony, wciąż masz możliwość symulowania jazdy rowerem pod górę, ustawiając wcześniej wartość nachylenia między 0% a +24% w aplikacji My E-Training. Trenażer Justo będzie utrzymywać tę wartość nawet po odłączeniu od aplikacji.


Jeśli trenażer nie jest ani podłączony, ani wpięty do źródła zasilania, masz możliwość regulowania poziomu oporu, ustawiając wartość między poziomem 1 a 16 w My E-Training.Kompatybilność na najwyższym poziomie

Justo jest kompatybilny z rowerami szosowymi, gravelowymi i górskimi dzięki piastom na szybkozamykacz 130-135 x 5 mm oraz piastom na oś 142 x 12 mm. Elite daje również możliwość zakupienia innych adapterów zapewniające kompatybilność z piastami 135 x 10-12 mm oraz z piastami Boost 148 x 12 mm i Super Boost 157 x 12 mm.


Model Justo jest kompatybilny z kasetami 9-12 biegów Shimano / SRAM (bębenki Shimano Micro Spline, SRAM XD / XDR i Campagnolo 9-12, dostępne osobno)

Trenażer Elite Justo z zamontowaną kasetąAnaliza pedałowania

Funkcja analizy pedałowania jest dostępna w czołowych interaktywnych trenażerach domowych Elite, w tym modelu Justo. Dzięki tej opcji możliwe jest badanie mocy generowanej w trakcie całego cyklu pedałowania za pomocą 24-punktowej skali. Umożliwia to monitorowanie natychmiastowej mocy generowanej podczas pedałowania, co pozwala ocenić wydajność mechaniczną i dokonać niezbędnych korekt. Opcja analizy pedałowania jest zintegrowana z oprogramowaniem My E-Training od Elite.
Dane dotyczące rytmu, prędkości i mocy

Wszystkie trenażery Elite bazują na bieżącym przekazywaniu informacji o mocy, prędkości oraz tempie pedałowania, co pozwala na realizację najbardziej precyzyjnego i skonkretyzowanego planu ćwiczeń.


Do określenia tempa, trenażery Elite stosują nowoczesną technologię bezsensorową. Umożliwia ona rejestrowanie tempa kręcenia pedałami bez potrzeby montowania dodatkowych czujników na ramie jednośladu. Trenażery, takie jak Justo, określają kadencję, analizując moc dzięki zaawansowanemu wbudowanemu miernikowi mocy OTS.Specyfikacja


INFORMACJE

MarkaELITE
Kaseta w zestawienie
Kolorsrebrny-czarny
Interaktywnytak
Koło zamachowe6.2 kg
Maksymalna moc2300 W
Maksymalne nachylenie24%
Direct Drivetak
Regulacja oporuinteraktywna
Rodzaj oporuelektromagnetyczny
Smarttak
Zwifttak
KomunikacjaANT+, Bluetooth
Maksymalne obciążenie130 kg
Dokładność pomiaru mocy1%
Wymiary po rozłożeniu 57 x 72 x 52 cm
Wymiary po złożeniu20 x 52 x 57 cm
Kompatybilność z piastą130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA
Waga produktu17 kg
Zawartość zestawu

1 x Trenażer Elite Justo,

1 x Podstawka pod przednie koło,

1 x Instrukcja obsługi w języku polskim,

1 x 12-miesięczna darmowa subskrypcja aplikacji My E-Training.*Aby odebrać subskrypcje do aplikacji należy zarejestrować się na stronie https://redeem.elite-it.com i podać numer seryjny trenażera. Kody aktywacyjne do aplikacji zostaną przesłane przez firmę Elite.

Klienci kupili również

zamknij [x]