Opona Continental Grand Prix 5000 S zwijana

289.13 zł
438.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 289.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0101934
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona Grand Prix 5000 S

Continental Grand Prix 5000 S to opona szosowa w lżejszej i szybszej wersji, która oferuje zupełnie nowy poziom wydajności. Dzięki zastosowaniu gumowej mieszanki BlackChili, opona cechuje się mniejszymi oporami toczenia oraz lepszą przyczepnością niż opony wykonane z zastosowaniem mieszanek krzemianowych. Z kolei za sprawą technologii Active Comfort, która doskonale absorbuje wibracje, opona oferuje płynniejszą i bardziej komfortową jazdę. W dodatku Grand Prix 5000 S charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na rozdarcia oraz przebicia. Odpowiednio przemyślana struktura bocznego profilu sprawia, że opona wyróżnia się świetną przyczepnością podczas pokonywania zakrętów.

 

Specyfikacja:

  • Producent: Continental
  • Model: Grand Prix 5000 S
  • Rozmiar: 650 X 30B
  • ETRTO: 30-584
  • Wersja: zwijana
  • Oplot: 3/330 TPI
  • Ciśnienie robocze: 73 PSI
  • Waga: 280 g
  • Kolor: czarny 

 

 

Technologie:

Technologia antyprzebiciowa Vectran™ - Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

 

Active Comfort - Osadzona w konstrukcji opony technologia Active Comfort pochłania wibracje, dzięki czemu jazda jest znacznie płynniejsza i bardziej komfortowa.

 

BlackChili Compound - BlackChili to unikalna mieszanka gumowa, produkowana tylko w Niemczech, która zrewolucjonizowała opony rowerowe. Zastosowana w oponach z górnej półki BlackChili Compound to kompromis pomiędzy przyczepnością, a oporem toczenia. Liczne zwycięstwa w testach dowodzą wymiernych korzyści. Najnowsze związki polimerów, mikroskopijne cząstki sadzy i optymalne wypełniacze gwarantują unikalne działanie – od opon downhillowych do szosowych! BlackChili Compound zmniejsza o 26% opory toczenia i zapewnia o 30% lepszą przyczepność niż mieszanki krzemianowe. Opony z BlackChili charakteryzuje również większy przebieg oraz, co jest rzadko spotykane w oponach z zaawansowanymi mieszankami, ich właściwości są niezmienne od pierwszego do ostatniego kilometra.

 

Lazer Grip - Specjalnie ukształtowana struktura bocznego profilu opony zapewnia doskonałą przyczepność podczas pokonywania zakrętów.

 

Tubeless Ready - Zastosowanie technologii Tubeless Ready sprawia, że opony mogą być używane z dętką bądź bez niej. By używać ich bez dętki oponę należy uszczelnić specjalnym mleczkiem uszczelniającym. Wszystkie opony górskie marki Continental są przystosowane do stosowania w wersji bezdętkowej.

 

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji opon rowerowych Continental nie ma sobie równych w tej branży. Poza tym Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych prowadzącym produkcję w Niemczech. Firma przez pierwszy okres swej działalności produkowała pełne opony do rowerów oraz automobili. W 1892 r. firma Continental jako pierwsza niemiecka firma rozpoczęła produkcję rowerowych opon dętkowych, w roku 1898 rozpoczęto produkcje dętkowych opon samochodowych.

Klienci kupili również

zamknij [x]