Zestaw płynów Peaty's Wash Protect Lubricate

119.13 zł
149.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 119.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
PGP-CPL-4
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw składa się z wszystkich potrzebnych do umycia i późniejszego nasmarowania specyfików. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla pasjonaty kolarstwa lub jako gotowa propozycja dla osób chcących dobrze zadbać o swój rower, a jednocześnie przedłużyć żywotność i poprawić działanie komponentów. W skład wchodzi płyn czyszczący, spray czyscząco-konserwująco-smarujący oraz olej do łańcucha All Weather na każde warunki.


Warto wspomnieć, że wszystkie produkty firmy Peaty's są pakowane w niepowlekane opakowania wykonane w 70% z materiałów pochodzących z recyklingu, ponadto płyny łatwo się biodegradują i mają przyjemny świeży zapach.Logo Peaty's


  • Producent: Peaty's
  • Model: Wash Protect Lubricate
  • Zestaw trzech środków


Najważniejsze cechy:


  • Zestaw świetnie nada się na prezent
  • Środki pozwalające na kompleksowe wyczyszczenie, zakonserwowanie i nasmarowanie
  • Wysoce wydajne działanie
  • Łatwo biodegradowalna formuła

  • Bezpieczne dla włókna węglowego, lakierów, gumy i plastiku


W skład zestawu wchodzi:Płyn LoamFoam

Płyn do czyszczenia ogólnego LoamFoam, czyli wydajny, łatwo biodegradowalny środek, który można używać na wszystkich powierzchniach łącznie z włóknem węglowym, klockach czy tarczach hamulcowych.

(1000 ml)Spray PT17

Prawdopodobnie najskuteczniejszy spray konserwujący niezawierający PTFE. PT17 wypiera wilgoć ze świeżo co umytych rowerów, pozostawiając lekki film smarny i długotrwałą cienką powłokę antykorozyjną na wszelkich ruchomych elementach. Ten biodegradowalny środek o miętowym zapachu można bez obaw stosować na części z włókna węglowego, plastiku czy gumy.

(400 ml)Olej do łańcucha LinkLube All Weather

Olej do łańcucha na każde warunki LinkLube All Weather. Unikalna dwuskładnikowa formuła potrójnie destylowanych olejów wnika w głąb łańcucha, usuwając wilgoć, piasek i brud i zastępując je mieszanką olejków i wosków. Mówiąc w skrócie LinkLube All Weather jednocześnie czyści i smaruje Twój łańcuch. Oczywiście jak reszta specyfików jest łatwo biodegradowalny.

(120 ml)Klienci kupili również

zamknij [x]