Zestaw do czyszczenia Peaty's Complete Bicycle Cleaning Kit

289.13 zł
419.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 289.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
PKT-CBC-1
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Kompletny zestaw każdego miłośnika kolarstwa składa się z wszystkich potrzebnych do umycia i późniejszego nasmarowania specyfików i przyrządów. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla pasjonaty lub jako gotowa propozycja dla osób chcących dobrze zadbać o swój rower, a jednocześnie przedłużyć żywotność i poprawić działanie komponentów.


W skład wchodzą dwa płyny czyszczące, olej do łańcucha All Weather na każde warunki, szczotki i bambusowa ściereczka a wszystko to zapakowane do wytrzymałej skrzynki.


Warto wspomnieć, że wszystkie produkty firmy Peaty's są biodegradowalne i mają przyjemny świeży zapach.Logo Peaty's


  • Producent: Peaty's
  • Model: Complete Bicycle Cleaning Kit
  • Kompletny zestaw specyfików i przyrządów


Najważniejsze cechy:


  • Zestaw świetnie nada się na prezent
  • Środki pozwalające na kompleksowe wyczyszczenie i nasmarowanie
  • Wysoce wydajne działanie
  • Łatwo biodegradowalna formuła

  • Bezpieczne dla włókna węglowego, lakierów, gumy i plastiku

  • Wytrzymała skrzynka z wyjmowaną tacką
Płyn LoamFoam

Płyn do czyszczenia ogólnego LoamFoam, czyli wydajny, łatwo biodegradowalny środek, który można używać na wszystkich powierzchniach łącznie z włóknem węglowym, klockach czy tarczach hamulcowych.

(1000 ml)Płyn Foaming Drivetrain Degreaser

Płyn do czyszczenia napędu Foaming Drivetrain Degreaser w formie piany, który odtłuszcza i usuwa nawet zaschnięty brud. Tak jak reszta środków do czyszczenia i smarowania łatwo biodegradowalny.

(500 ml)Olej do łańcucha LinkLube All Weather

Olej do łańcucha na każde warunki LinkLube All Weather. Unikalna dwuskładnikowa formuła potrójnie destylowanych olejów wnika w głąb łańcucha, usuwając wilgoć, piasek i brud i zastępując je mieszanką olejków i wosków. Mówiąc w skrócie LinkLube All Weather jednocześnie czyści i smaruje Twój łańcuch. Oczywiście jak reszta specyfików jest łatwo biodegradowalny.

(60 ml)Szczotka Bog Brush dotrze we wszystkie zakamarki, wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie klasyczne szczotki.Specjalnie odgięta konstrukcja szczotek do kasety pozwala utrzymać dłoń z dala od szprych i kasety przy czym efektywnie czyszcząc napęd.Tkanina bambusowa opracowana przez firmę Peaty's jest trwała, niezwykle chłonna, naturalnie hipoalergiczna, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwbakteryjna. Wykonana w 100% z naturalnego organicznego bambusa.Wytrzymała i poręczna skrzynka z wyjmowaną tacką.Klienci kupili również

zamknij [x]