Zestaw do czyszczenia Peaty's Complete Bicycle Cleaning Kit Dry Lube

289.13 zł
419.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 289.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
PKT-CBC-1D
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Kompletny zestaw każdego miłośnika kolarstwa składa się z wszystkich potrzebnych do umycia i późniejszego nasmarowania specyfików i przyrządów. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla pasjonaty lub jako gotowa propozycja dla osób chcących dobrze zadbać o swój rower, a jednocześnie przedłużyć żywotność i poprawić działanie komponentów.


W skład wchodzą dwa płyny czyszczące, olej do łańcucha Dry Lube na suche warunki, szczotki i bambusowa ściereczka a wszystko to zapakowane do wytrzymałej skrzynki.


Warto wspomnieć, że wszystkie produkty firmy Peaty's są biodegradowalne i mają przyjemny świeży zapach.Logo Peaty's


  • Producent: Peaty's
  • Model: Complete Bicycle Cleaning Kit
  • Kompletny zestaw specyfików i przyrządów


Najważniejsze cechy:


  • Zestaw świetnie nada się na prezent
  • Środki pozwalające na kompleksowe wyczyszczenie i nasmarowanie
  • Wysoce wydajne działanie
  • Łatwo biodegradowalna formuła

  • Bezpieczne dla włókna węglowego, lakierów, gumy i plastiku

  • Wytrzymała skrzynka z wyjmowaną tacką
Płyn LoamFoam

Płyn do czyszczenia ogólnego LoamFoam, czyli wydajny, łatwo biodegradowalny środek, który można używać na wszystkich powierzchniach łącznie z włóknem węglowym, klockach czy tarczach hamulcowych.

(1000 ml)Płyn Foaming Drivetrain Degreaser

Płyn do czyszczenia napędu Foaming Drivetrain Degreaser w formie piany, który odtłuszcza i usuwa nawet zaschnięty brud. Tak jak reszta środków do czyszczenia i smarowania łatwo biodegradowalny.

(500 ml)Szczotka Bog Brush dotrze we wszystkie zakamarki, wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie klasyczne szczotki.Specjalnie odgięta konstrukcja szczotek do kasety pozwala utrzymać dłoń z dala od szprych i kasety przy czym efektywnie czyszcząc napęd.Tkanina bambusowa opracowana przez firmę Peaty's jest trwała, niezwykle chłonna, naturalnie hipoalergiczna, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwbakteryjna. Wykonana w 100% z naturalnego organicznego bambusa.Wytrzymała i poręczna skrzynka z wyjmowaną tacką.Klienci kupili również

zamknij [x]