Olej do łańcucha Motul Dry Lube

39.43 zł
45.90 zł
-14%
Najniższa cena z 30 dni: 39.43 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
A-OS-0096
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Motul Chain lube Dry to organiczny smar przeznaczony na warunki suche, oparty na odnawialnych składnikach, wzbogacony o bazę estrową. Technologia Ester charakteryzuje się zoptymalizowaną polaryzacją dla maksymalnego przylegania cząsteczek do łańcucha. Jednocześnie zmniejsza tarcie i utratę mocy, zapewniając dalej gładką i cichą pracę.

 

Formuła wzbogacona o azotek boru chroni przed wcześniejszym zużyciem napędu rowerowego. Smar nadaje się do rowerów zwykłych jak i elektrycznych. Nie wpływa negatywnie na uszczelki, a jego butelka jest w 100% pochodzenia wtórnego i nadaje się do recyklingu.

 

Podczas finału MotoGP 2022 w Walencji, Motul zaprezentował nową gamę produktów przeznaczoną specjalnie do rowerów i zaprojektowaną z myślą o wysokiej jakości i zrównoważonym rozwoju. Motul posiadaj w swojej ofercie produkty do pielęgnacji samochodów i motocykli, teraz chce zaspokoić potrzeby entuzjastów kolarstwa, którzy pragną utrzymać swoje maszyny napędzane siłą mięśni w dobrym stanie.

 

Asortyment z linii Bike Care składa się z wysoce skutecznych smarów, które zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność i ochronę, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

 

 

Specyfikacja

 

INFORMACJE

Marka MOTUL
Produkt Chain Lube Dry
Kolor szary
Pojemność 100 ml
Przeznaczenie Warunki suche

 

Klienci kupili również

zamknij [x]