Nawigacja rowerowa Bryton Rider 750SE

1069.53 zł
1149.90 zł
-7%
Najniższa cena z 30 dni: 1069.53 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CC-NB00039
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Najnowsza wersja rozbudowanego komputerka rowerowego dedykowanego na najdłuższe trasy. Bryton Rider 750SE (Special Edition) może śmiało konkurować z produktami najbardziej znanych i cenionych marek. Bryton Rider 750SE może pochwalić się nawigacją online z załadowanymi wstępnie mapami oraz szybkim i intuicyjnym wyszukiwaniem głosowym lokalizacji. Idealny zarówno dla ambitnych zawodników, którzy chcą jednocześnie kontrolować wiele parametrów treningowych oraz dla turystów rowerowych, których interesuje przede wszystkim mapa, ilość przejechanych kilometrów, czas jak i inne parametry dotyczące przebytego dystansu. Bryton przyzwyczaił nas do tego, że jego produkty działają bardzo długo na jednym ładowaniu. W przypadku modelu 750SE jest to aż 40 godzin na jednym ładowaniu. Nawet na najdłuższych trasach wymagających ultramaratonów nie będziesz musiał się przejmować o stan baterii. Bryton Rider 750SE może pochwalić się nawigacją online z załadowanymi wstępnie mapami oraz szybkim i intuicyjnym wyszukiwaniem głosowym lokalizacji.


Urządzenie zostało wyposażone w wydajny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2,8” oraz zaawansowany technologicznie graficzny interfejs użytkownika – GUI, który umożliwia przejrzysty odczyt danych. Wbudowany czujnik światła otoczenia może automatycznie dostosować podświetlenie wyświetlacza. W trakcie jazdy przez tunel, czy pod drzewami, niezależnie od pory dnia, podświetlenie zostanie automatycznie dostosowane. Dzięki komputerkowi Bryton 750SE możesz skupić się na treningu, a spersonalizowane alerty przypomną o nawodnieniu, jedzeniu i odpoczynku. Urządzenie uwzględnia kilka czynników takich jak czas trwania treningu, dystans czy spalone kalorie. W udoskonalonym menu szybkiego dostępu, które jest dostępne z dowolnego ekranu licznika, uzyskasz podgląd do wszystkich parametrów urządzenia, w tym podłączonych czujników czy powiadomieniach. Co więcej, po sparowani z oświetleniem ANT+, możemy kontrolować jego stan czy tryby świecenia. 


Nowa funkcja Climb Challenge przełączy Cię na sekcję podjazdu, gdy będziesz zbliżać się do wzniesienia. Na ekranie znajdziesz graficzne podsumowanie z wieloma podjazdami, segmentami nachylenia w żywych kolorach, odległości, przewyższeniami oraz początkiem i końcem podjazdu. W trakcie jazdy możesz udostępnić rodzinie i znajomym swoją lokalizację w czasie rzeczywistym z użyciem funkcji Bryton Live Track. Dzięki temu możesz przesłać telefonem na dowolny komunikator wygenerowane łącze, w którym będzie znajdowała się Twoja pozycja w czasie rzeczywistym, prędkość, czas jazdy, odległość i czas ostatniej aktualizacji. Po prostym parowaniu Rider 750 SE obsługuje Radary ANT+. Na urządzeniu zostaną wyświetlone zbliżające się pojazdy w żywych kolorach. Zmiana koloru na pasku bocznym ekranu i 3 dźwiękowe poziomy ostrzegania wskazują odległość do zbliżającego się pojazdu.


Nawigacja korzysta z map OpenStreetMap i zapewnia pełne wsparcie dla systemu satelitarnego GNSS. Współpracuje z pięcioma satelitami, umożliwia prowadzenie z dokładnymi wskazówkami, przeliczanie trasy i prowadzenie do niej w przypadku zjechania z trasy. Dodatkowe mapy można za darmo pobrać i wgrać do urządzenia. Interesującą funkcją, która przyda się zwłaszcza zimą, jest wsparcie trenażerów smart. Dzięki obsłudze ANT+ FE-C Bryton Rider 750SE pozwala odwzorować podczas jazdy trenażerem swoją ulubioną trasę zapisaną w urządzeniu czy jedną z wymarzonych tras, a także szczegółowo zaplanować trening z użyciem trenażera. Ten komputer rowerowy GPS ma trzy profile rowerów z obsługą czujników rowerowych i radarów (łączność z czujnikami: ANT+, BLE), każdy z tych profili może być w pełni dostosowany do potrzeb. Bryton Rider 750SE zapewnia automatyczną synchronizację z platformami Strava, TrainingPeaks, Selfloops, Komoot, RideWithGPS.


Szosowcy docenią w tym komputerze obsługę elektronicznych systemów zmiany przełożeń, a właściciele rowerów elektrycznych obsługę napędów Shimano STEPS. Istnieje także możliwość powiązania go z telefonem i odbierania powiadomień o połączeniach, SMS’ach i e-mailach oraz synchronizacji z aplikacją Bryton Active. To tylko niektóre z wielu funkcji, jakie ma Bryton Rider 750SE. Odkryj jego możliwości i poczuj zawodowe wsparcie na trasie!


Zawartość zestawu:

  • Komputer rowerowy Bryton Rider 750SE
  • Kabel USB-C
  • Uchwyt do licznika
  • Sznurek bezpieczeństwa
  • Skrócona instrukcja obsługiSpecyfikacja


INFORMACJE

MarkaBRYTON
Model750SE (Special Edition)
Klasa wodoodpornościIPX7
Kolorczarny
Kompatybilność z Di2, eTap, EPStak
ŁącznośćGNSS, BLE, Galileo, ANT+, Bryton Active
Czas działaniado 40 h
Powiadomienia z telefonutak
Wyświetlaczkolorowy
Przekątna ekranu2,8"
Rozdzielczość wyświetlacz240 x 400 pixeli
GPStak
Polskie menutak
Wi-Fitak
Automatyczna synchronizacjaStrava, TrainingPeaks, Selfloops, Komoot, Ride with GPS, Reliv
Waga93 g

Klienci kupili również

zamknij [x]