Przerzutka tylna SRAM GX Eagle AXS T-type

1829.93 zł
2199.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 1829.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.7518.163.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Przerzutka tylna GX Eagle AXS T-type to model elektryczne przerzutka amerykańskiej marki SRAM. Model wykorzystuje innowacyjny system mocowania bezpośredniego – z pominięciem haka. Dzięki temu przerzutka jest lepiej ukryta w świetle ramy, co zwiększa jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

 

Marka SRAM do produkcji GX Eagle AXS T-type wykorzystała technologię X-Sync, która usprawnia współpracę zębatki z łańcuchem rowerowym, co zwiększa skuteczność pracy całego napędu.

 

Przerzutka ma budowę modułową. Atutem tego rozwiązania jest możliwość swobodnej wymiany jej elementów, które zostaną zarysowane lub uszkodzone w czasie eksploatacji. Montaż przerzutki jest szybki i prosty, a dzięki systemowi Cage Lock, który blokuje wózek zdecydowanie łatwiej i szybciej możemy wypiąć tylne koło lub wymienić łańcuch.  

 

Obsługa i regulacja SRAM GX Eagle AXS T-type odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji. Za jej pośrednictwem można także sprwadzić poziom naładowania baterii czy zaktualizować oprogramowanie. Jest ona darmowa i można ją pobrać na smartfona.

 

 

Specyfikacja

Marka SRAM
Przeznaczenie MTB
Materiał stal
Maksymalna pojemność przerzutki 52T
Przeznaczona do napędów 1x12
Technologia Eagle, AXS, X-Sync, Cage Lock, Overload Clutch, IP69k
Kolor czarno-srebrny
zamknij [x]