Grupa E-MTB SRAM GX Eagle AXS Transmission Brose

4358.93 zł
5699.90 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni: 4358.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.7918.282.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Grupa E-MTB GX Eagle AXS Transmission Brose to napęd rowerowy wykorzystujący nowatorską technologię, którą projektanci z amerykańskiej firmy SRAM oparli o bezpośredni montaż przerzutki do ramy, z pominięciem haka. Takie rozwiązanie sprwia, że napęd działa szybciej i bardziej precyzyjnie niż dotychczas. Grupa dedykowana jest rowerom górskim z napędem elektrycznym.

 

Przerzutka GX Eagle T-Type jest montowana bezpośrednio w miejsce montażu haka, co sprawia, że jest lepiej schowana w ramie, a co za tym idzie bardziej odporna na uszkodzenia. Na dodatek, za sprawą swojej modułowej budowy, możliwe jest wymienienie tylko zepsutego elementu w przypadku awarii lub zużycia. Innowacyjny system Cage Lock znacznie ułatwia zdejmowanie koła lub wymianę łańcucha.

 

W zestawie znalazł się także lekka i doskonała manetka SRAM AXS POD. Wyróżnia się ona szerokim zakresem regulacji montażu, a poprzez dedykowaną aplikację umożliwia pełne skonfigurowanie wszystkich funkcji. Może być montowana po obu stronach kierownicy, a jej przyciski mają przyczepną fakturę, sprawiającą, że korzystanie z manetki jest po prostu łatwiejsze.

 

Dużym atutem tej grupy jest także kaseta zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować najwyższą możliwą wydajność napędu, która w przypadku elektryków jest kluczowa. Za sprawą odpowiednio wyprofilowanych zębów zmiana biegów jest płynna i prosta nawet pod bardzo dużym obciążeniem. Kasetę wykonano w technologii X-Sync z materiałów najwyższej klasy.

 

Wykorzystany w grupie łańcuch ma kształt Flattop i cechuje się ogromną trwałością, a jednocześnie nie jest przesadnie ciężki. Poprzez staranne wykończenie jest on chroniony przed korozjami i sprawia, że jego żywotnośc została znacznie wydłużona.

 

W skład grupy wchodzi:

  • Przerzutka GX Eagle T-type;
  • Kaseta GX Eagle 10-52T;
  • Łańcuch GX Transmission Flattop;
  • Przełącznik AXS POD;
  • Akumulator / ładowarka AXS.

 

 

Specyfikacja

Marka SRAM
Przeznaczenie MTB
Napęd 1x12
Liczba rzędów 12
Kolor czarno-srebrny
Mechanizm korbowy Brose
zamknij [x]