Kask narciarski Uvex Viti błękitny

343.24 zł
429.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 343.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
$56/6/315/14/03
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask narciarski Uvex Viti to propozycja niemieckiej marki skierowana do najmłodszych. Model skonstruowano w taki sposób, aby był lekki i wygodny w użytkowaniu, a przy tym gwarantował wysoki poziom bezpieczeństwa. Co więcej, Uvex nie zapomniał, że aby dzieci chętnie użytkowały kask, trzeba je do tego zachęcić, więc wzbogacił go o atrakcyjne malowanie.

 

Do stworzenia kasku narciarskiego wykorzystano technologię In-mold. Sprawia ona, że skorupa oraz wewnętrzna warstwa są ze sobą ściśle, nierozerwalnie połączone, co powoduje, że odporność na uderzenia kasku jest znacznie większa niż przy tradycyjnej budowie. Wypadkową technologii In-mold jest także pasywna wentylacja Uvex Viti, która pomaga w utrzymaniu komfortu termicznego.

 

Aby noszenie kasku narciarskiego Uvex Viti było najprzyjemniejsze, wyposażono go w system taśm FAS, który ułatwia dopasowanie kasku do kształtu głowy dziecka. Ponadto produkt dysponuje systemem IAS. Jest on bardzo prosty w użytkowaniu i zapewnia bezstopniową regulację przy pomocy pokrętła w celu precyzyjnego dostosowania kasku do rozmiaru głowy dziecka.

Uvex Viti zapina się za pomocą rozwiązania znanego pod nazwą Monomatic. Zapięcie wyróżnia się precyzją oraz można je obsługiwać przy pomocy jednej ręki – także w rękawicach.

 

Kask narciarski Uvex Viti dysponuje certyfikatem EN 1077:2007 B, co daje gwarancję, że został przetestowany i przystosowany do użytku na stokach i będzie dobrze chronił głowę dziecka.

 

 

 

Specyfikacja

Marka UVEX
Rozmiar 3
Obwód głowy 51-55 cm
Skorupa In-mould
Regulacja IAS; FAS
Zapięcie Monomatic
Waga 400 g
Kolor błękitny

Klienci kupili również

zamknij [x]