Komplet kół Accent EXE Carbon Boost Shimano

3199.14 zł
3698.90 zł
-14%
Najniższa cena z 30 dni: 3199.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
610-92-30_ACC
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

ACCENT EXE Carbon to koła MTB z wyścigowym charakterem. Są doskonałym wyborem dla użytkowników oczekujących niskiej wagi połączonej z wytrzymałością gotową do pokonywania technicznych elementów na trasie.

 

Wyjątkowo lekka obręcz wykonana z włókna węglowego sprawia, że koła są sztywne i niezwykle responsywne. Pozwalają na dynamiczne przyspieszanie w każdym momencie. Profil został wykonany w technologi hookless, dzięki czemu opony bezdętkowe lepiej się układają, zwiększając przyczepność. Otwory na nyple nawiercono pod kątem, co pozwoliło na równe napięcie szprych, poprawiając ich wytrzymałość.  

 

Zastosowane szprychy straightpull Sapim D-Light charakteryzują się wysąką trwałością, a dzięki cieniowaniu udało ograniczyć się zbędną masę. Współgrają one z aluminiowymi nyplami Sapim Polyax, które przez zastosowaną technologię niwelują ryzyko pękania szprych przy nyplu.

 

Trwałe piasty EXE v2 wyposażono w 4 łożyska maszynowe z tyłu i 2 z przodu. Dobre uszczelnienie pozwala na jazdę w każdych warunkach, a wysoka jakość łożysk sprawia, że koła toczą się lekko i płynnie. Korpus został przystosowany do prostych szprych i został wykonany z aluminium, tak samo jak oś i bębenek, dzięki czemu zniwelowano wagę. Za przeniesienie napędu odpowiada 6 zapadek z potrójnymi ząbkami, które wytwarzają charakterystyczny, głośny dźwięk.

 

 

Specyfikacja

Marka ACCENT
Rozmiar koła 29"
Kolor Czarny
Przeznaczenie MTB
Waga 1495g (przód: 697g/ tył: 798g)

 

 

Piasta przód

Model EXE v2
Mocowanie tarczy hamulcowej 6 śrub
Ilość otworów 28
15x110mm
Łożyskowanie Łożyska maszynowe

 

 

Piasta tył

Model EXE v2
Mocowanie tarczy hamulcowej 6 śrub
Ilość otworów 28
12x148mm
Bębenek Shimano / Sram 11s
Łożyskowanie Łożyska maszynowe

 

 

Obręcz

Model EXE Carbon
Rozmiar obręczy 29"
Szerokość wewnętrzna 26mm
Materiał Carbon
Tubeless Ready Tak
Wysokość obręczy 22 mm
Ilość otworów 28
Szprychy Sapim D-Light
zamknij [x]