Zestaw do czyszczenia roweru Bike on Wax Czyści jak nic!

86.64 zł
119.90 zł
-28%
Najniższa cena z 30 dni: 86.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
144_50_Z_03
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw do czyszczenia roweru Bike on Wax Czyści jak nic! to komplet podstawowych produktów z asortymentu marki, które ułatwią Ci wyczyszczenie Twojego jednośladu. Wszystkie preparaty z zestawu są w pełni profesjonalne i produkowane w Polsce.

 

W komplecie mieszczą się: odtłuszczacz Bike on Wax piana na gazie do napędu (400 ml); odtłuszczacz Bike on Wax (500 ml) i środek nabłyszczający Bike on Wax Ride&Shine (500 ml). Do preparatów dołączona jest również ściereczka z mikrofibry – idealna do polerowania i osuszania.

 

Pierwszy ze środków – odtłuszczacz Bike on Wax piana na gazie do napędu w aerozolu, doskonale dociera do trudnodostępnych miejsc. Jest świetny, kiedy trzeba poradzić sobie z trudnymi zabrudzeniami i pozostałościami smaru na łańcuchu i napędzie.

Może być nakładany na praktycznie każdą powierzchnię (stal, aluminium, gumę, plastik i włókno węglowe).

Piana na gazie po rozpyleniu zmienia się w pianę, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Produkt nie zawiera kwasów i rozpuszczalników. Jest przyjazny środowisku.

 

Z kolei odtłuszczacz Bike on Wax stosuje się do odtłuszczania elementów konstrukcyjnych z pozostałość smaru i oleju oraz usuwania pozostałości błota i innych zabrudzeń organicznych. Środek zawiera dodatki antykorozyjne i szybko odparowuje. Co więcej, może być bezpiecznie stosowany na plastiku, aluminium, stali i gumie, a nawet włóknie węglowym (karbonie) i hamulcach rowerowych.

 

Środek nabłyszczający Bike on Wax Ride&Shine przeznaczony jest do użytku na elementach plastikowych i lakierowanych. Stosując go, sprawisz, że zaczną one lśnić nawet bez polerowania, a do tego zyskają specjalną, wodoodporną warstwę ochronną. Po umiejscowieniu preparatu brud i kurz z większą trudnością ponownie osadzają się na powierzchni.

Bike on Wax Ride&Shine w składzie ma wosk, a nie ma rozpuszczalników i silikonów. Cechuje się pomarańczowym, delikatnym zapachem.

 

 

Specyfikacja

Marka BIKE ON WAX
Zastosowanie mycie roweru
Liczba elementów 4
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]