Zestaw do czyszczenia roweru Bike on Wax Prawdziwego Ridera

76.64 zł
110.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 76.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
144_50_Z_02
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw do czyszczenia roweru Bike on Wax Prawdziwego Ridera zawiera preparaty, które zwykle zużywają się najszybciej. Po co więc kupować je pojedynczo, skoro możesz nabyć wszystkie na raz i jeszcze na tym zaoszczędzić?

 

Komplet zawiera: odtłuszczacze Bike on Wax (2 x 500 ml), środek nabłyszczający Bike on Wax Ride&Shine (500 ml) i szmatkę do polerowania oraz osuszania jednośladu.

 

Odtłuszczacz Bike on Wax jest preparatem dedykowanym pozbywaniu się pozostałości smaru i oleju oraz zabrudzeń pochodzenia organicznego – zwłaszcza błota. Środek działa na poziomie molekularnym i zawiera dodatki antykorozyjne. Co więcej, odtłuszczacz Bike on Wax wyróżnia się wysoką uniwersalnością. Jest bezpieczny dla powierzchni aluminiowych, stalowych, karbonowych, gumowych i plastikowych, a także hamulców rowerowych.

 

Z kolei środek nabłyszczający Bike on Wax Ride&Shine wyposażony w atomizer stosuje się na części roweru wykonane z plastiku oraz lakierowane. Powierzchnie nim wyczyszczone za sprawą specjalnych właściwości preparatu w przyszłości mniej się brudzą oraz zyskują połysk (nawet bez polerowania). Środek nabłyszczający Bike on Wax Ride&Shine pozostawia również wodoodporną warstwę ochronną, co stanowi jego dodatkowy atut.

Warto także wspomnieć, że preparat ma przyjemny, pomarańczowy zapach i jest przyjazny dla środowiska. W jego składzie znajdziemy woski, ale nie znajdziemy rozpuszczalników i silikonów.

 

 

Specyfikacja

Marka BIKE ON WAX
Zastosowanie mycie roweru
Liczba elementów 4
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]