Opona Schwalbe Big Ben 26 RaceGuard

104,95
Cena katalogowa:
158,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Jutro u Ciebie!
Zamów w ciągu:
--
:
--
:
--
Kolor / wzór Opona Schwalbe Big Ben 26 RaceGuard
Ilość
Rozwiń
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
105 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
  1. Produkt dostępny
  2. Realizacja w 24 godziny
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Opona Schwalbe Big Ben została specjalnie zaprojektowana do jazdy na rowerach typu Balloonbikes, oferując wyjątkowy komfort i wygodę podczas miejskich przejażdżek. Charakterystyczna, duża poduszka powietrzna w tej oponie działa jak naturalna amortyzacja, doskonale tłumiąc nierówności nawierzchni i eliminując potrzebę stosowania skomplikowanych systemów zawieszenia w rowerze.


W oponie zastosowano wkładkę RaceGuard, która zapewnia niezawodną ochronę przed przebiciem, czyniąc ją bezpiecznym i trwałym wyborem, szczególnie dla rowerów elektrycznych. Model Schwalbe Big Ben posiada certyfikat ECE-R75, dzięki czemu jest dopuszczony do użytku w e-rowerach poruszających się z prędkością do 50 km/h.


Dodatkową zaletą opony jest pasek odblaskowy umieszczony na jej bokach, który znacząco zwiększa widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku lub w niekorzystnych warunkach pogodowych.





Opony Balloonbikes wykorzystują zasadę pneumatycznego zawieszenia. Duża objętość powietrza w ich specjalnych poduszkach powietrznych zapewnia naturalny efekt tłumienia nierówności, dzięki czemu skomplikowana technologia zawieszenia w rowerze staje się zbędna.




Opony nadają się do stosowania z rowerami elektrycznymi z europejską homologacją ECE-R75. Ogumienie oznaczone, jako E-50 rekomendowane jest do najmocniejszych e-bike'ów, nawet ze wspomaganiem silnika powyżej 25 km/h.



Doskonała ochrona przed przebiciem, dedykowana oponom do rowerów elektrycznych. W wkładce RaceGuard zastosowano dwie warstwy nylonu pod bieżnikiem oraz karkas o gęstości 67 EPI, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.



Specyfikacja

MarkaSCHWALBE
Rozmiar26x2.15"
ETRTO55-559
WersjaRaceGuard
Rodzaj mieszankiAddix
Zalecane ciśnienie30-55 PSI / 2,0-4,0 bar
Tubelessnie
E-biketak (E-50)
Typdrutowa
Oplot67 EPI
Zastosowanietrekking, miejskie
Waga760 g
Nośność128 kg
Pasek odblaskowytak
Kolorczarny
Informacje handlowe
zamknij [x]