Opona Continental Top Contact II Vectran Reflex zwijana

239.14 zł
308.90 zł
-23%
Najniższa cena z 30 dni: 239.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0100358
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona rowerowa City / Trekking Continental Top Contact II


„Najszybsza” wśród opon trekkingowych. Obojętnie na drodze, żwirówce czy leśnej dróżce – ta uniwersalna opona rowerowa to doskonałe wyposażenie dla rajdowców rowerowych. Najlepsza technologia Continental w segmencie rowerów wyścigowych dla rajdowców rowerowych. Dzięki systemowi Vectran™ Breaker opona typu allround zapewnia najwyższą ochronę przed przebiciem na szosie, żwirze czy na leśnej ścieżce. Dzięki podkreślonej środkowej części bieżnika opona charakteryzuje się doskonałymi właściwościami toczenia i pozwala na szybkie przemieszczanie się aktywnych rowerzystów. Laminowane ramię bioniczne zapewnia doskonałą stabilność i bezpieczną jazdę na zakrętach.

  • Producent: Continental
  • Model: Top Contact II
  • Rozmiar: 28 x 1.60 (ETRTO 42-622)
  • Wersja: Zwijana,
  • Technologie: Vectran Breaker, ECO, Reflex,
  • Zatwierdzone dla E-Bikes do prędkości 50 km/h
  • Przystosowana do współpracy z dynamem
  • Oplot: 3/180 TPI
  • Ciśnienie robocze: 50-85 PSI
  • Waga: 760g
TechnologieTechnologia antyprzebiciowa Vectran™ - Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.


ECO – opony które oszczędzają prąd. Opony e-bike są ponadto ekstremalnie trwałe, aby przeciwdziałać przedwczesnemu zużyciu powodowanemu przez dodatkową siłę napędową. Gwarantują niskie opory toczenia i wysoką odporność na przebicia. Testowane są na e-bike’ach, aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu na skutek dodatkowej siły napędowej.


Seria Top Contact - Najwyższa półka, najwyższe standardy Najnowsze technologie, ręcznie dobierane materiały Vectran™ Breaker


Klienci kupili również

zamknij [x]