Kijki Nordic Walking Viking Lite PRO czarno-szare

71.33 zł
99.90 zł
-29%
Najniższa cena z 30 dni: 71.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
650/21/4563/08/125
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kijki Viking Lite PRO do Nordic Walking'u doskonale sprawdzające się jako sprzęt dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną.


Kijki zostały wykonane z aluminium 6061, dzięki czemu wyróżniają się niezwykle wysoką wytrzymałością. Posiadają także odporny na ścieranie widiowy grot gwarantujący im długą żywotność, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. W dodatku zapewnia doskonałą przyczepność nie tylko na łatwych trasach, ale również na twardych, oblodzonych podłożach. Wygodę podczas wypraw z kijkami zapewniają profilowane rączki z pianki EVA oraz mocowane do nich rękawiczki z systemem Clip-On, dzięki któremu można je łatwo odczepić podczas odpoczynku i w łatwy, szybki sposób przyczepić z powrotem.


W zestawie znajdują się również osłonki grotu i talerzyki.


Zastosowane technologie


Ultra LightLekkość - Produkt cechujący się niską wagą i zachowujący zarazem wysoki poziom wytrzymałości oraz funkcjonalności.
Clip OnClip On System - Produkt z zastosowaniem systemu Clip-On, który umożliwia swobodne odpinanie piankowej rękawicy od kijka, bez potrzeby zdejmowania jej z dłoni.
Specyfikacja

MarkaVIKING
Kolorczarny-szary
Materiał trzonkaaluminium
Materiał uchwytuPP / pianka EVA
Materiał grotuwidiowy
Liczba sekcji1
Średnica16 / 14 mm
Długość125 cm
Waga produktu158 g (sztuka) / (przy długości 115 cm)
zamknij [x]