Rower elektryczny Haibike AllTrail 4 High to e-bike MTB, który pozwoli Ci się przygotować na niezapomniane przygody. Przeznaczony jest przede wszystkim do trailu, doskonale łącząc wygodę eFully z płynnością jazdy. Jednoślad dostarczy Ci niezrównaną radość z jazdy dzięki swojemu zaawansowanemu projektowi, który zapewnia stabilność i komfort na każdej trasie. Bez względu na to, czy pokonujesz strome zjazdy, czy wspinasz się na szczyty, rower elektryczny Haibike AllTrail 4 High dostosowuje się do każdej przeszkody.
Szkielet konstrukcyjny e-bike’a górskiego stanowi rama z wysokowydajnego aluminium. Materiał ten jest zarazem lekki, jak i wytrzymały, co bardzo istotne w wypadku jednośladów elektrycznych. Ponadto model korzysta z pełnej amortyzacji – przedniej w postaci widelca SR Suntour SF26-ZERON36X-Boost-Air-R-DS o skoku 130 mm oraz tylnej – damper SR Suntour Edge X R.
Rower elektryczny Haibike AllTrail 4 High jest wyposażony w mocny silnik Bosch Performance Line CX o momencie obrotowym aż 85 Nm, co zapewnia optymalne wsparcie na każdym etapie trasy. Z kolei dzięki 600 Wh baterii tego samego producenta, możesz cieszyć się długimi trasami bez obaw o energię. Oprócz tego e-bike dysponuje też tradycyjnym napędem 12-biegowym SRAM NX Eagle oraz hamulcami hydraulicznymi Tektro HD-M535.
Dzięki ustawieniu mullet, z kołem przednim 29" i tylnym 27,5", rower elektryczny Haibike AllTrail 4 High doskonale radzi sobie z różnorodnym terenem, zapewniając płynność i stabilność jazdy.
| Producent | HAIBIKE |
| Płeć | unisex |
| Kolor | niebieski |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy | 85 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch Purion 200 |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 600 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 20" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | SR Suntour SF26-ZERON36X-Boost-Air-R-DS, skok 130 mm |
| Damper | SR Suntour Edge X R, 185 x 55 mm |
| Stery | Acros Blocklock 135° AZX-220-R4 ZS44/ZS56, półzintegrowane |
| Napęd | 1x12 |
| Przerzutka tylna | SRAM NX Eagle 12s |
| Manetki | SRAM SX Eagle Single Click Trigger |
| Mechanizm korbowy | XLC CR-E18 Crankarms, 165 mm |
| Kaseta | SRAM PG-1210 Eagle, 11-50T |
| Łańcuch | Sram NX Eagle 12s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M535 |
| Rozmiar koła | 29 / 27,5" |
| Obręcze |
XLC WR-M39 Disc 30/622, 32H / XLC WR-M37 Disc 30/584, 32H |
| Opony p/t |
Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Piasta przednia | XLC HF-M15 Boost, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | XLC HR-M15 Boost, 12 x 148 mm, 32H |
| Wspornik kierownicy | XLC ST-M50, 31,8 mm |
| Kierownica | XLC HB-M34, 31,8 mm |
| Chwyty | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Wspornik siodła |
XLC Dropper SP-T21, 34,9 mm |
| Siodełko | XLC SA-S10 Sport, 143 mm |
| Pedały | XLC Flat Pedal PD-M29 |