Rower elektryczny Haibike AllTrail 6 High to propozycja z katalogu niemieckiej marki, która świetnie nadaje się na towarzysza długich wycieczek rowerowych oraz kompana bardziej szalonych przejażdżek. E-bike jest bardzo uniwersalny, co stanowi jego wielką zaletę. Sprawdzi się równie dobrze u rowerzystów ze sportowym zacięciem, jak i u tych szukających modelu gwarantującego komfort w każdej sytuacji na trasie.
Marka Haibike postawiła na aluminiową ramę, która charakteryzuje się bardzo dobrym balansem między wytrzymałością i odpornością a wagą – materiał nie obciąża znacząco jednośladu. Z kolei geometria ramy jest nieco bardziej agresywna, co sprawdza się przy pokonywaniu zjazdów i podjazdów. Najważniejszym jednak elementem konstrukcyjnym roweru elektrycznego Haibike AllTrail 6 High jest wyposażenie go w pełną amortyzację. Dzięki niej wszelkie wyboje pokonasz bezpiecznie i z łatwością, a drgania od podłoża nie będą przenosić się na Twoje ciało. Z przodu producent umieścił widelec Rock Shox Reba RL Motion Control o skoku 130 mm, a z tyłu damper Rock Shox Deluxe Select. Amerykańska marka, która jest twórcą tych amortyzatorów to pionier w swojej dziedzinie i jedna z najbardziej cenionych firm w branży.
Rower elektryczny nie może obyć się bez silnika. Haibike umieściło w tym modelu jednostkę Bosch Performance Line CX z momentem obrotowym 85 Nm oraz zintegrowaną baterią zlokalizowaną w ramie – PowerTube 800 Wh. Parametry silnika i akumulatora są wystarczające, aby ze spokojem pokonać najbardziej stromy podjazd, a energii starczy Ci nawet na bardzo długie trasy!
Rower elektryczny Haibike AllTrail 6 High korzysta z napędu SRAM NX Eagle (1x12). Duża liczba przełożeń sprawia, że w każdych warunkach możesz liczyć na płynną jazdę. Z kolei, kiedy trzeba będzie nagle zatrzymać e-bike, nieocenione okażą się szybko reagujące hamulce tarczowe Tektro HD-M535.
| Producent | HAIBIKE |
| Płeć | unisex |
| Kolor | brązowy |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy | 85 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch Purion 200 |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 800 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 17" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | Rock Shox Reba RL Motion Control, skok 130 mm |
| Damper | Rock Shox Deluxe Select, 185 x 55 mm |
| Stery | Acros Blocklock 135° AZX-220-R4 ZS44/ZS56, półzintegrowane |
| Napęd | 1x12 |
| Przerzutka tylna | SRAM NX Eagle 12s |
| Manetki | SRAM SX Eagle Single Click Trigger |
| Mechanizm korbowy | XLC CR-E18 Crankarms, 165 mm |
| Kaseta | SRAM PG-1210 Eagle, 11-50T |
| Łańcuch | Sram NX Eagle 12s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M535 |
| Rozmiar koła | 29 / 27,5" |
| Obręcze |
XLC WR-M39 Disc 30/622, 32H / XLC WR-M37 Disc 30/584, 32H |
| Opony p/t |
Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Piasta przednia | XLC HF-M15 Boost, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | XLC HR-M15 Boost, 12 x 148 mm, 32H |
| Wspornik kierownicy | XLC ST-M50, 31,8 mm |
| Kierownica | XLC HB-M32, 31,8 mm |
| Chwyty | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Wspornik siodła |
XLC Dropper SP-T21, 34,9 mm |
| Siodełko | XLC SA-S10 Sport, 143 mm |
| Pedały | XLC Flat Pedal PD-M29 |