Rower elektryczny Haibike AllTrail 10.5 ABS to flagowy model w swojej serii, dlatego, jeśli szukasz wyjątkowo zaawansowanej konstrukcji, która przeprowadzi Cię przez nawet najbardziej zwodnicze tereny albo po prostu wybierając sprzęt, nie uznajesz kompromisów – to e-bike Haibike AllTrail 10.5 ABS jest idealny dla Ciebie! Rower przystosowano do MTB, włącznie z ekstremalnymi odmianami tej aktywności, jak enduro czy trail.
Rower elektryczny Haibike AllTrail 10.5 ABS korzysta z ramy w całości wykonanej z aluminium, stopu cechującego się trwałością, plastycznością, a przy tym dość lekkiego. Z kolei geometria e-bike’a jest agresywna, sprzyjająca pokonywaniu technicznych odcinków. Na uwagę zasługuje również to, że model ma pełną amortyzację, a także regulowaną sztycę podsiodłową, która gwarantuje niesamowitą wydajność w czasie zjazdów. Przy niebezpiecznych sytuacjach przyda się również zintegrowany system eBike ABS – zapobiega on blokowaniu się przedniego koła na śliskim podłożu. Wspominane amortyzatory wyprodukowała renomowana amerykańska marka – z przodu mieści się widelec Fox 34 Float AWL o skoku 140 mm, a z tyłu – damper Fox Float Performance.
Sercem e-bike’a jest niemiecki silnik Bosch Performance Line CX o wysokim maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 85 Nm. Współpracuje on z baterią o pojemności 800 Wh, więc na pewno nie musisz martwić się o to, że zabraknie Ci na trasie mocy – zwłaszcza że jednostkę możesz opcjonalnie rozbudować o tzw. Range Extender (dodatkowe 250 Wh, do kupienia osobno).
Aby jazda była płynna i nigdy nie zabrakło Ci przełożeń – rower elektryczny Haibike AllTrail 10.5 ABS korzysta z nowoczesnego, 12-biegowego napędu SRAM Eagle 70 T-Type. Co więcej, towarzyszą mu responsywne, hydrauliczne hamulce tarczowe Magura MT C Allroad ABS – najwyższa klasa, zachowująca pełną sprawność w każdą pogodę.
| Producent | HAIBIKE |
| Płeć | unisex |
| Kolor | czarny |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy | 85 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch Kiox 300 |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 800 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 19" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | Fox 34 Float AWL, skok 140 mm |
| Damper | Fox Float Performance, 205 x 60 mm |
| Stery | Acros Blocklock 135° AZX-220-R4 ZS44/ZS56, półzintegrowane |
| Napęd | 1x12 |
| Przerzutka tylna | SRAM Eagle 70 T-Type 12s |
| Manetki | SRAM 70 T-Type Single Click Trigger |
| Mechanizm korbowy | XLC CR-E18 Crankarms, 165 mm |
| Kaseta | SRAM XS-1270 Eagle T-Type, 10-52T |
| Łańcuch | SRAM Eagle 70 T-Type 12s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Magura MT C Allroad ABS |
| Rozmiar koła | 29" |
| Obręcze |
XLC WR-M47 SL Disc 30/584, 32H |
| Opony p/t |
Continental Xynotal Trail Endurance, 60-584 |
| Piasta przednia | XLC HF-M55 Boost, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | XLC HR-M55 Boost, 12 x 148 mm, 32H |
| Wspornik kierownicy | XLC ST-M50, 35 mm |
| Kierownica | XLC HB-M34, 35 mm |
| Chwyty | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Wspornik siodła |
XLC Dropper SP-T21, 34,9 mm |
| Siodełko | XLC SA-S10 Sport, 143 mm |
| Pedały | XLC Flat Pedal PD-M29 |
Ramy Elektryczne
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...