Rower elektryczny Haibike LYKE CF 11 to duma niemieckiej marki. E-bike MTB należy do najnowszej linii produkcyjnej, której misją jest wprowadzenie jazdy górskiej na zupełnie inny poziom przyjemności. Za sprawą wyjątkowo niskiej masy jednośladu oraz jego pełnej amortyzacji Haibike LYKE CF 11 oferuje komfort zarówno podczas wymagających, stricte technicznych przejazdów sportowych, jak i spokojniejszych wycieczek po górach.
To, że projektantów e-bike’a interesuje tylko najwyższa jakość, pokazuje już sama rama jednośladu. Ma ona zamkniętą rurę dolną i charakterystyczną geometrię zoptymalizowaną do jak najskuteczniejszego pokonywania zjazdów i podjazdów na trasie. Co jednak najważniejsze – rama w całości wykonana została z włókna węglowego. Tzw. karbon to najnowocześniejszy materiał wykorzystywany w branży rowerowej. Charakteryzuje się niebywałą lekkością, a przy tym jest bardzo wytrzymały.
Rower elektryczny Haibike LYKE CF 11 należy do jednośladów full suspension, co oznacza, że projektanci nadali mu zarówno amortyzację przednią (Fox 36 Float Performance o skoku 140 mm), jak i tylną (Fox Float SL Performance). Pełne zawieszenie sprawia, że rower znacznie łatwiej kontrolować podczas jazdy po nierównościach, jak korzenie czy kamienie, a co za tym idzie – jest bezpieczniejszy w użytkowaniu. Ponadto tłumi drgania i wibracje od podłoża, zwiększając komfort rowerzysty.
Niezwykle ważnym, a zarazem nowatorskim elementem roweru elektrycznego Haibike LYKE CF 11 jest jego silnik – Fazua Ride60 o momencie obrotowym do 60 Nm. Wielkim atutem urządzenia jest wyjątkowo nieduża waga. Ponadto silnik współpracuje z wydajnym akumulatorem Fazua Energy 480 Wh, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się z Haibike LYKE CF 11 w nawet bardzo długą trasę.
Na osprzęt e-bike’a składa się też napęd 12-biegowy Deore XT, który gwarantuje płynność w każdych warunkach oraz bezpieczne i szybko reagujące hamulce tarczowe Deore XT BR-M8120. Komponenty dostarczyła powszechnie szanowana japońska marka Shimano – można być więc pewnym ich starannego wykonania.
| Producent | HAIBIKE |
| Płeć | unisex |
| Kolor | srebrny |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Fazua Ride60 |
| Moment obrotowy | 60 Nm |
| Wyświetlacz | Fazua Ride 60 LED Hub |
| Model akumulatora | Fazua Energy |
| Pojemność akumulatora | 480 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, rura podsiodłowa |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 16" |
| Materiał ramy | włókno węglowe |
| Amortyzator | Fox 36 Float Performance, skok 140 mm |
| Damper | Fox Float SL Performance, 210 x 52,5 mm |
| Stery | Acros ICR Top cup / bottom BlockLock ZS56/ZS56, półzintegrowane |
| Napęd | 1x12 |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT RD-M8100-SGS 12s |
| Manetki | Shimano SLX SL-M7100-IR |
| Mechanizm korbowy | Rotor E-Kapic Crankset |
| Kaseta | Shimano SLX CS-M7100-12, 10-52T |
| Łańcuch | Shimano SLX CN-M7100 12s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano Deore XT BR-M8120 |
| Rozmiar koła | 29" |
| Obręcze |
DT Swiss HX 1700 Spline LS |
| Opony p/t |
Maxxis Disscector 3C MaxxTerra/EXO/TR, 61-622 |
| Piasta przednia | DT Swiss HX 1700 Spline LS, 15 x 110 mm |
| Piasta tylna | DT Swiss HX 1700 Spline LS, 12 x 148 mm |
| Wspornik kierownicy | Raceface Aeffect R, 35 mm |
| Kierownica | Raceface Turbine R, 35 mm |
| Chwyty | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Wspornik siodła |
Limotec A1H Dropper, 31,6 mm |
| Siodełko | Selle Italia Model X Black |
| Pedały | VP Components VPE-527 |
Ramy Elektryczne
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...