Rower elektryczny Haibike Trekking 3 High to model turystyczny – niesamowicie wszechstronny, idealny na dalsze i bliższe wycieczki za miasto, a także do codziennego użytku w terenie zabudowanym. Stworzony na bazie trwałych i niezawodnych podzespołów oraz bogato wyposażony, aby służyć Ci w każdej sytuacji.
E-bike Haibike Trekking 3 High za podstawę ma aluminiową ramę. Ten popularny stop metalu gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a do tego jest stosunkowo lekki, więc nie stanowi niepotrzebnego obciążenia dla jednośladu. Geometrię Haibike Trekking 3 High poprowadzono w taki sposób, aby używanie roweru było maksymalnie wygodne. Wariant High górną rurę ma umieszczoną wysoko, na klasyczną modłę.
Rower elektryczny Haibike Trekking 3 High korzysta z wysoce efektywnej jednostki napędowej – Bosch Performance Line o maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 75 Nm. Silnik wspierany jest przez akumulator, autorstwa tego samego, niemieckiego producenta – markę Bosch. Bateria oferuje 540 Wh pojemności, więc spokojnie wystarczy na dłuższą wycieczkę.
Tradycyjny napęd umieszczony w e-bike’u Haibike Trekking 3 High to Shimano CUES w konfiguracji 1x9, co daje komfort podczas poruszania się na trasach turystycznych, także tych bardziej wymagających. O Twoje bezpieczeństwo zatroszczą się tarczowe hamulce hydrauliczne Tektro HD-M280 – wyróżniające się doskonałą sprawnością w każdych warunkach pogodowych.
Jak na pełnowartościowy rower elektryczny trekkingowy przystało, Haibike Trekking 3 High oferuje szereg cennych akcesoriów przydatnych w mieście i na trasie: błotniki, stopkę, bagażnik i komplet oświetlenia (lampkę przednią i tylną).
| Producent | HAIBIKE |
| Płeć | męski |
| Kolor | srebrny |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line |
| Moment obrotowy | 75 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch Intuvia 100 |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 540 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 22" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | SR Suntour XCM32 Boost DS Coil, skok 100 mm |
| Stery | Feimin FP-H856U ZS44 + ACROS BlockLock ZS56, półzintegrowane |
| Napęd | 1x9 |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES RD-U4000-GS 9s |
| Manetki | Shimano CUES SL-U4010-9R |
| Mechanizm korbowy | XLC CR-E18 Crankset, 170 mm |
| Kaseta | Shimano CUES CS-LG300-9, 11-46T |
| Łańcuch | KMC eGlide |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M280 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Obręcze |
XLC WR-M17 Disc 25/584, 32H |
| Opony p/t |
XLC VT-T45 Toorak, 60-584 |
| Piasta przednia | XLC HF-M15 Boost, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | XLC HR-M15 Boost, 12 x 148 mm, 32H |
| Wspornik kierownicy | XLC ST-M36, 31,8 mm |
| Kierownica | XLC HB-C32, 31,8 mm |
| Chwyty | XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2 |
| Wspornik siodła |
XLC SP-R30, 34,9 mm |
| Siodełko | XLC SA-S10 Sport, 143 mm |
| Pedały | XLC PD-M30 Flat Pedal |
Ramy Elektryczne
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...