Buff

Original Buff S.A. to firma założona w Igualada, małym miasteczku oddalonym 60km od Barcelony. Siedziba i fabryka zajmują łącznie ok. 8000m2. Dział projektów, produkcja, drukarnie, Pr i magazyn wszystkie działy znajdują się w tym samym miejscu i aby to osiągnąć zatrudniamy ponad 80 pracowników.

W 1992r, Original Buff S.A.(wcześniej Caviro S.L.) stworzyła pierwsze multi-funkcjonalne, bezszwowe, tabularne chusty z logo Buff®. W 1995r., Buff zaczął eksportować swoje produkty do krajów europejskich. Obecnie ponad 80% całkowitej sprzedaży to eksport, realizowany przez ponad 60 wyłącznych dystrybutorów. Buff® jest sprzedawany w ponad 60 krajach na 5 kontynentach i nie ustaje w ciągłym zdobywaniu nowych miejsc i klientów.
Cena od
do
wybór marki
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]