Klucze rowerowe

Filtry
Marka
Accent
Author
Bike Hand
Cannondale
CEMA
Crank Brothers
DT Swiss
IceToolz
Lezyne
Merida Akcesoria
Park Tool
Pedros
PRO
ProX
Rock Shox
Schwalbe
Shimano
Sigma
SKS
SRAM
Token
Topeak
Truvativ
Unior
Voxom
XLC
Cena

Klucze rowerowe do naprawy każdego roweru

Rower ewoluował i od początku jego konstrukcja generowała nowe pomysły mające zmniejszyć jego wagę i ułatwić serwis. Dlatego też wykształcił oddzielne narzędzia. To tu ważne okazują się klucze imbusowe, torxy, klucze dynamometryczne, klucze do łożysk, piast, kaset, suportów, pedałów. Część tych elementów możemy zdjąć czy wymienić przy użyciu odpowiednich kluczy standardowych (czy też nastawnych lub francuskich) ale często to zajęcie nerwowe, trudne i karkołomne. Odpowiednie klucze rowerowe ułatwią ten proces, skrócą jego czas, pozwolą efektywniej korzystać z roweru i nie uszkodzą części podczas montażu i demontażu. Inwestując w odpowiedni zestaw inwestujemy w swoją wygodę, komfort użytkowania i spokój.

 

Pamiętajcie - dobrze serwisowany rower to rower długo jeżdżący i podatny na modyfikacje. Jeśli klucze rowerowe w tym pomagają - to na pewno są doskonałym wyborem i pomysłem. Niezależnie od tego, czy jeździcie pierwszy, czy dziesiąty sezon, upgrade sprzętu dokonany w domu jest Waszym wyborem i Waszą satysfakcją. Tego Wam nikt nie odbierze - za to my możemy Wam to dać. Korzystajcie więc do woli!

Jakie klucze rowerowe warto mieć?

W toku rozwoju Waszej pasji z pewnością uzbroicie się w odpowiedni zestaw kluczy rowerowych, będziecie mieć też na podorędziu multitool do Waszego jednośladu. Jeśli jednak mówimy o pozycji startowej, absolutnie konieczne są:

W zależności od potrzeb będziecie rozszerzać ten zestaw. Często sprzęt będzie tego wymagać - przejście z wolnobiegu na kasetę jest dobrym przykładem. Pamiętajcie, że przed zakupem zawsze możecie spytać nas o jego celowość i potrzebę - pomożemy całą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy - wybierzcie swoje klucze rowerowe i spędzajcie czas tak jak chcecie, serwisując samodzielnie Wasz jednoślad. Z nami zrobicie to dobrze!

 


zamknij [x]