Multitoole rowerowe

Filtry
Marka
Accent
Author
Bike Hand
Cannondale
Crank Brothers
Lezyne
Merida Akcesoria
Park Tool
Pedros
PRO
ProX
Schwalbe
Sigma
SKS
Topeak
Unior
Voxom
XLC
Cena

Jaki multitool rowerowy wybrać?

Odpowiedź jest prosta - odpowiedni! Na pewno nie ufalibyśmy mniej markowym producentom. Jakość w rowerowej pasji jest kluczowa, im lepiej zainwestujesz swoje pieniądze, tym dłużej jeździsz wygodnie. Nie muszą to być wielkie sumy, ważne, by znalazły mądrą lokalizację - sprzęt markowy jest najczęściej certyfikowany znakiem jakości, ma określoną ergonomię, wytrzymałość i mamy pewność, że użyto w nim dobrych materiałów. Kiedy awaria dopadnie Was w deszczu, na zabłoconych kołach i przy burzowym wietrze, podziękujecie sobie za każdy grosz jaki wydaliście na dobry sprzęt.

 

Przed zakupem warto abyś określił jakiego urządzenia potrzebujesz. W dłuższej wyprawie warto mieć za przyjaciela wielofunkcyjny multitool rowerowy ze skuwaczem łańcucha. Jedyną konkurencją jest dla niego szwajcarski zegarek - urządzenia mają zestaw imbusów, torxy, śrubokręt, nabój CO2 do szybkiej naprawy ogumienia. Doskonałe modele produkuje renomowana firma Lezyne - jej odmiany modelu RAP II są naprawdę imponujące. Wykonane ze stali narzędziowej, powleczone warstwami antykorozyjnymi, są zakupami nieco droższymi - od 140 do 200 zł - ale z pewnością na długie lata. Równie doskonałe będą rewelacyjne multitoole Crank Brothers. Podobne do nich zarówno poziomem, jak i wszechstronnością będą takie modele jak Accent Nero 19, Multitool Pro Team 20, Author Expert 9. Zwróćcie uwagę na produkty Pedros - równie wytrzymałe i trwałe co Lezyne. Gamę produktów uzupełniają takie marki jak Park Tool i Topeak. Ten ostatni ma na przykład model Tubi 11 z łyżką do opon - wybór naprawdę należy do Was.

 

Mniejsze, zgrabniejsze i lżejsze modele zawierają w sobie mniej elementów. Pozwalają na szybki serwis, dokręcenie śrubki i doraźną pomoc przy wymianie ogumienia. Staną się też nieodzowne, kiedy zabraknie nam narzędzia do oczyszczenia jakichś elementów. Mniejsze modele produkują wszystkie liczące się firmy - od Topeak, Lezyne po Unior, Park Tool i Crank Brothers. Wybór jest ogromny, liczy się to na jakie z Waszych potrzeb zakup ma odpowiadać. Jesteśmy gotowi pomóc znaleźć Wam odpowiedź.

Multitool rowerowy - must have każdego rowerzysty

Od modeli eleganckich od Crank Brothers czy Lezyne, po prostsze i sprytne urządzenia jak klucze wielofunkcyjne PRO do schowania pod siodełkiem - wszystko, co musisz mieć pod ręką zawiera multitool rowerowy. Stał się obowiązkowym wyposażeniem każdego cyklisty, pozwala na poczucie bezpieczeństwa i podróżowanie bez uporczywej myśli "a co będzie gdy...". No właśnie nic nie będzie, bo jesteś na to przygotowany - masz w ręku narzędzia, możesz zmienić dętkę, naprawić łańcuch, wyregulować hamulce i przerzutki kiedy zechcesz. Awarii nie unikniemy - ale możemy być na nie doskonale przygotowani.

 

Wasze przygotowanie jest Waszą decyzją, a w ślad za nią podążamy my - aby dać Wam sprzęt który spełni Wasze potrzeby. Wybierz dobry multitool rowerowy i jeździj bezpiecznie. Skorzystaj z naszej oferty i zdobądź spokój już dziś. Zapraszamy!

 


zamknij [x]