Trenażer pod tylne koło

Trenażery pod tylne koło – Wysokiej klasy trenażery rowerowe pozwalające przeprowadzić komfortowy i urozmaicony trening. Przyjazne w użyciu ze względu na łatwość obsługi i stabilność. Trenażer rowerowy umożliwia trenowanie również poza sezonem. W tej grupie produktów rozróżniamy kilka rodzajów urządzeń:


- trenażer magnetyczny

- z oporem hydraulicznym
- z oporem elektrycznym
- z oporem hydraulicznym zastępujący koło np. Turbo muin

 

Trenażer z pomiarem mocy posiada zintegrowany miernik mocy i jest świetnym narzędziem do profesjonalnych treningów. 

Aby zacząć trening z takim trenażerem, potrzebna nam jest specjalna opona do trenażera, podstawka pod przednie koło. 

Nasza oferta ma trenażer kolarski przystosowany zarówno do jazdy szosowej, jak i mtb (trenażer szosowy, trenażer mtb).

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
ZWIFT
tak
Marka
Elite
Cena
Ocena klientów

Trenażer rowerowy pod tylne koło

Czasem bywa tak, że pogoda nie pozwala nam wyjść, aby pokręcić na rowerze na zewnątrz. O ile robimy to jedynie dla przyjemności to nie ma problemu, bo możemy przełożyć wyjazd o jeden czy dwa dni. Jeśli jednak rower to dla nas nie tylko środek transportu lub narzędzie do świetnej zabawy, a jeździmy dla sławy, wyników i czasami pieniędzy, to przełożenie treningu nie będzie wchodziło w grę. W takim sytuacji mamy dwa wyjścia: ubrać się ciepło i przemęczyć w deszczu i silnym wietrze, ryzykując przeziębienie i wywrotkę na śliskiej nawierzchni lub wybrać jazdę w zaciszu naszego domu (może to też być piwnica, mieszkanie, strych czy garaż). Trenażery pod tylne koło to doskonały wynalazek, który krótko mówiąc pozwala jeździć na rowerze w miejscu. Nie straszny nam deszcz, wiatr (chociaż wiatrak się przyda), błoto i samochody.

 

 

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]